Відповіді юриста про роботу в Хмельницькому

Сортування по даті: за спаданням, за зростанням


Виводити по  
  записів на сторінці  

Всього знайдено: 113

На сторінці: 1 – 20

Сторінка: 1 / 6

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | » | »»
Віталія Михайлівна 31.10.2016

Працюю на державній службі. 26.10.2016 р. написала заяву на звільнення за власним бажанням з 01.11.2016 р, 27.10.2016 р. потрапила в лікарню на стаціонарне лікування. Чи має право роботодавець задовільнити мою заяву, якщо на день звільнення я перебувала на лікарняному?

Відповідь на запитання буде опублікована незабаром

Віталія Михайлівна 23.07.2015

Доброго вечора! Маю 2 роки і 3 місяці стажу державної служби. Чи маю право стати на облік в центр зайнятості, якщо звільнюсь за власним бажанням? Якщо так на який розмір виплат по безробіттю можу розраховувати?

Відповідь на запитання буде опублікована незабаром

Ирина 03.02.2015

Чи має право отримувати допомогу по безробіттю людина звільнена з місця роботи за згодою сторін, але вона є засновником підприємства?

Відповідь на запитання буде опублікована незабаром

Божик Ірина 08.01.2015

Скажіть будь-ласка чи можна ПП оформитися на роботу офіційно?

Відповідь на запитання буде опублікована незабаром

Бернада Іванна 24.08.2014

Доброго дня. На роботі відбувається скорочення персоналу. Скажіть, будь ласка, хто має переважне право на залишення на роботі?? Чи мають право скоротити працівника, в кого дитина навчається на контрактній (платній) формі навчання??

Читати далі

Андрій 21.08.2014

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/992-96-п (постанова від 22 серпня 1996 р.N992) а саме вказали на 8 і 13 статтю цієї постанови

Читати далі

Андрій 18.08.2014

Доброго дня. Ви сказали що до вас можна звернутись на рахунок юридичної довідки Андрій 12.01.2014 Доброго дня.Я провчився 5 років за державним замовленням в пед університеті за цільовим направленням. Я хотів запитати у спеціаліста в цих питаннях, якщо я вступлю на 6 курс(магістратура) на платне навчання(контракт) чи обов'язково потрібно мені буде відпрацьовувати 3 роки? І чи є можливо ще якісь способи уникнути відпрацювання? Відповідь юриста Руслана Максимова У законі "Про вищу освіту" на теперішній час немає норм, які зобов'язують випускника магістратури (контрактника) відпрацьовувати три роки. Рекомендую Вам при поданні документів до вступу в магістратуру запитати: а чи існує обов'язкове відпрацювання саме для Вашого випадку? І якщо вони скажуть, що таке обов'язкове відпрацювання існує, вимагайте, щоб вам вказали і те, якою статтею якого закону (постанови і т.ін.) це передбачено. І якщо така стаття і закон будуть Вам названі, ознайомтесь з їх змістом, і зверніться до мене ще раз, щоб ми могли переконатись, що Вас не намагаються ввести в оману. Так от, мені було сказано що для мого випадку відпрацювання буде обов'язковим навіть після закінчення контрактної форми магістратури. Коли я запитав на які правові норми вони посилаються після довгих вагань вони мені показали ось цю постанову http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/992- 96-п а саме вказали на 8 і 13 статтю цієї постанови. Підкажіть будь ласка чи не хочуть вони мене ввести в оману і чи в моєму випадку відпрацювання є обов'язковим. Дякую.

Читати далі

Ірина 15.08.2014

Доброго дня! Я закінчила навчання у ВНЗ, усі 5 років навчалася на бюджеті, перед закінченням навчання принесла на вимогу університету довідку про працевлаштування, однак не в державну організацію, а в приватну, мені ж відповідно до цього видали направлення в цю ж організацію. До кінця вересня я маю принести підтвердження того що я дійсно там працюю, однак пропрацювавши місяць я звільнилася за згодою сторін. 1)Чи потрібно мені знову шукати роботу і нести справку в університет? 2)Чи можу я в даній ситуації стати на облік в центр зайнятості? Якщо так то що для цього потрібно?

Читати далі

Савіцька Олена 24.03.2014

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи має право фізична особа-підприємець відкрити трудову книжку. Дуже дякую.

Читати далі

Віта 14.03.2014

В лютому 2013 року закінчила ВУЗ. 17 квітня 2014 р буде рік як працюю в державній установі. Підкажіть чи можу я стати на біржу після звільнення (стаж 1 рік)? На яку суму виплат по безробіттю можу розраховувати: - якщо звільнюсь за власним бажанням? - якщо звільнення буде за згодою сторін? Дякую!!

Читати далі

Андрій 12.01.2014

Доброго дня.Я провчився 5 років за державним замовленням в пед університеті за цільовим направленням. Я хотів запитати у спеціаліста в цих питаннях, якщо я вступлю на 6 курс(магістратура) на платне навчання(контракт) чи обов'язково потрібно мені буде відпрацьовувати 3 роки? І чи є можливо ще якісь способи уникнути відпрацювання?

Читати далі

Наталія Мишко 23.06.2013

Доброго дня! Я студентка КПНУ імені Івана Огієнка, що в Кам"янці-Подільському. В мене до вас таке запитання: Я навчалась 5 років в педагогічному університеті за кошти бюджету. Чи зобов"язана я відпрацювати тепер три роки, якщо в мене не було направлення, а вони його не дають, оскільки місць по всій території України немає. І чи змушена я буду відпрацьовувати, якщо я вступлю в магістратуру на заочне відділення, але на платну форму. Я читала закони новвовведені, згідно з якими ніхто не зобов"язаний відпрацьовувати 3 роки, якщо немає для цього роботи. І ще...вони вимагають довідки про працевлаштування. Де їх взяти, якщо наразі їм прийшли відмови з всіх шкіл?

Читати далі

Анастасія 06.06.2013

Доброго дня. Чоловік звільняється за власним бажанням так як оклад з 2000 грн перевели на 940 грн. Він один годувальник в сім'ї ( я в декретній відпустці), чи може він стати на біржу? І чи мали право йому зменшувати оклад?

Читати далі

Суткевич Світлана 26.05.2013

Добрий день!
Уже двічі хотіла записати на чергу у дитячий садочок свою дочку (їй 1,6 р.), проте мені відмовляють, кажуть що ще рано, а знайомій відмовили коли було дитині 2р.- вже пізно.
Скажіть будь ласка, які документи потрібно мати з собою, як правильно написати заяву, щоб записати дитину у чергу дитячого садка і куди можна звернутись, якщо відмовляються навіть приймати дану заяву ( я проживаю у Хмельницькому районі).
Зазделегідь дякую!

Читати далі

Віта 06.04.2013

Я навчалась в університеті на стаціонарі за державним замовленням, який закінчила у лютому 2013 року. Направлення на роботу не отримала. Скажіть чи можу я в такому випадку стати на біржу праці (трудової книжки не маю)? В який термін та на яких умовах потрібно працевлуштуватися, щоб не повертати кошти за навчання державі?

Читати далі

Осадчий Богдан 27.03.2013

Доброго дня, як правильно оформмлятись на роботу по труд. книжці? Якщо не платят з/п , куди звертатись і з чим?

Читати далі

Дік Марина 25.03.2013

Доброго дня! Підкажіть будь - ласка де в м. Кам'янець - Подільський можливо найти роботу чи пройти стажування в держорганах по спеціальності юрист, якщо не має досвіду роботи!

Читати далі

Бойко Юлія 01.03.2013

Добрий день! Будь-ласка, підскажіть як
зробити в даній ситуації. Мій чоловік
народився і проживав в Киргизстані, але
батько в нього українець. Чотири роки
назад він приїхав на постійне проживання в
м.Хмельницький до свого батька. В минулому
році він отримав громадянство України. В
позаминулому році він працював охоронцем
школи протягом 3 місяців, поки безперервно
проживав в м.Хмельницькому, де його
офіційно оформили на роботі і робили
відповідний запис в його трудову книжку.
Зараз ми стикнулись з такою проблемою: в
зв'язку з постійними переїздами ним було
загублено документ про закінчення школи в
Киргизстані. Він хоче зареєструватись в
Центрі зайнятості, але нам відмовляють в
зв'язку з відсутністю документа про
освіту. Ми телефонували в школу, яку він
закінчив, де нам сказали що можна зробити
документ повторно, але потрібно їм
переслати по факсу копію свідоцтва про
надження а також паспорт, дані документи
мають бути завірені в нотаріуса. Свідоцтво
нотаріус завірити відмовляється бо воно на
російській мові (через те, що видавалось в
Киргизстані), кажуть що треба його
перекласти на українську мову, а паспорт
завірили, тільки перексеривши і прошивши
всі сторінки. Якщо дані документи ми і
перешлемо по факсу то директор школи не
зможе на них посилатись через те, що
сторінка в паспорті де основні дані без
печатки нотаріуса, те ж саме і з
свідоцтвом. Чи можливо зареєструватись в
центрі зайнятості без документа про
освіту? Трудову книжку він же має. І чи
можливо буде потім офіційно влаштуватись
на роботу без того документа?

Читати далі

Сергій 13.02.2013

Добрий день.Я отримав претензію-попередження від ЖЕД-2 це кооперативний будинок.Як мені поступити з цим ЖЕД-2,може він звернутися до суду,якщо я маю певний борг але я проплочую через два ,три місяці по можливості. Дякую за відповідь.

Читати далі

Ирина 02.02.2013

В продолжение моей истории.... А если мне все-таки привезут трудовую с записью "Уволен по статье за невыполнение обязанностей", какие должны быть мои действия? Мне ее забирать и можно подавать в суд?

Читати далі

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | » | »»
Нагору Назад