Відповіді юриста про роботу в Хмельницькому

Ірина 15.08.2014

Доброго дня! Я закінчила навчання у ВНЗ, усі 5 років навчалася на бюджеті, перед закінченням навчання принесла на вимогу університету довідку про працевлаштування, однак не в державну організацію, а в приватну, мені ж відповідно до цього видали направлення в цю ж організацію. До кінця вересня я маю принести підтвердження того що я дійсно там працюю, однак пропрацювавши місяць я звільнилася за згодою сторін. 1)Чи потрібно мені знову шукати роботу і нести справку в університет? 2)Чи можу я в даній ситуації стати на облік в центр зайнятості? Якщо так то що для цього потрібно?

Відповідь юриста Руслана Максимова

Доброго дня!
По-перше, незрозуміло чому Ви маєте нести до університету підтвердження, що Ви дійсно працюєте. Ваші відносини з навчальним закладом закінчились, а вимогу про те, що Ви маєте їм ще щось принести університет має обгрунтувати вимогами закону, якщо продовжить вимагати підтвердження. Тому не варто йти на поводу, коли якісь вимоги нічим не обгрунтовані.
Щодо центру зайнятості, то звернутись до них Ви маєте право, і на облік Вас мали би поставити, і все ж, швидше за все, в центрі зайнятості, швидше за все, почнуть займатись звичною справою - відмовляти Вам в постановці на облік під всілякими причинами. Якщо таке почнеться - вимагайте від них письмового рішення, в якому має бути вказана причина відмови.

відправити другу | друкувати | нагору

Нагору Назад