Відповіді юриста про роботу в Хмельницькому

Віта 14.03.2014

В лютому 2013 року закінчила ВУЗ. 17 квітня 2014 р буде рік як працюю в державній установі. Підкажіть чи можу я стати на біржу після звільнення (стаж 1 рік)? На яку суму виплат по безробіттю можу розраховувати: - якщо звільнюсь за власним бажанням? - якщо звільнення буде за згодою сторін? Дякую!!

Відповідь юриста Руслана Максимова

1. На облік в центр зайнятості Ви можете стати.
2. Краще уникати звільнення за власним бажанням без поважної причини, інакше виплату допомоги Вам скоротять, і перші 90 днів перебування на обліку Ви не будете одержувати допомоги.
3. Розмір допомоги буде залежати від Вашого середньомісячного заробітку (при звільненні Вам мають надати відповідну довідку про зарплату). Якщо стаж є меншим 2-років, то розмір допомоги буде складати 50% від Вашого середньомісячного заробітку. На наступні 90 днів цей розмір зменшиться (коефіцієнт зменшення 0,8), а на станні 180 днів виплат розмір допомоги ще раз зменшиться (коефіцієнт зменшення 0,7). Наприклад, якщо в перші 90 днів розмір допомоги був би призначений в сумі 50 гривень на день, то в наступні 90 днів Вам би платили вже по 40 гривень на день, а в останні 180 днів - 35 гривень на день.

відправити другу | друкувати | нагору

Нагору Назад