Відповіді юриста про роботу в Хмельницькому

Андрій 18.08.2014

Доброго дня. Ви сказали що до вас можна звернутись на рахунок юридичної довідки Андрій 12.01.2014 Доброго дня.Я провчився 5 років за державним замовленням в пед університеті за цільовим направленням. Я хотів запитати у спеціаліста в цих питаннях, якщо я вступлю на 6 курс(магістратура) на платне навчання(контракт) чи обов'язково потрібно мені буде відпрацьовувати 3 роки? І чи є можливо ще якісь способи уникнути відпрацювання? Відповідь юриста Руслана Максимова У законі "Про вищу освіту" на теперішній час немає норм, які зобов'язують випускника магістратури (контрактника) відпрацьовувати три роки. Рекомендую Вам при поданні документів до вступу в магістратуру запитати: а чи існує обов'язкове відпрацювання саме для Вашого випадку? І якщо вони скажуть, що таке обов'язкове відпрацювання існує, вимагайте, щоб вам вказали і те, якою статтею якого закону (постанови і т.ін.) це передбачено. І якщо така стаття і закон будуть Вам названі, ознайомтесь з їх змістом, і зверніться до мене ще раз, щоб ми могли переконатись, що Вас не намагаються ввести в оману. Так от, мені було сказано що для мого випадку відпрацювання буде обов'язковим навіть після закінчення контрактної форми магістратури. Коли я запитав на які правові норми вони посилаються після довгих вагань вони мені показали ось цю постанову http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/992- 96-п а саме вказали на 8 і 13 статтю цієї постанови. Підкажіть будь ласка чи не хочуть вони мене ввести в оману і чи в моєму випадку відпрацювання є обов'язковим. Дякую.

Відповідь юриста Руслана Максимова

Доброго вечора!
1. За посиланням, яке Ви вказали в своєму запитанні, не відкривається жоден документ (сайт Верховної ради пропонує перевірити правильність параметрів запиту). Тому назвіть мені будь ласка точну назву постанови, про яку йдеться.
2. У всіх випадках, коли вас до чогось намагаються зобов'язати, завжди додержуйтесь одного правила: допоки Вам не вручили під особистий підпис документ, який Вас до чогось зобов'язує і містить в тексті обгрунтування нормами закону тих обов'язків, які на Вас намагаються покласти - до тих пір Ви нікому і нічого не зобов'язані. Ось що про це говорить стаття 19 Конституції України: Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Так що нехай потрудяться над тим, щоб письмово викласти свої вимоги до Вас.

відправити другу | друкувати | нагору

Нагору Назад

Хостинг: Дата-центр GMhost. Адреса: 29007, Україна, м.Хмельницький, вул.Заводська, 46. Тел. 067-119-6-777. Email: support@gmhost.com.ua

Власник сайту: ПП "Редакція газети «Є»". Адреса: 29014, Україна, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 203. Тел. +38 (0382) 702-602