Які документи необхідно подати особі, яка щойно закінчила навчання у ВУЗі, для постановки на облік в центр зайнятості?

За сприянням у працевлаштуванні до державної служби зайнятості можуть звертатися всі незайняті громадяни, котрі бажають працювати. Реєстрація та облік громадян, котрі звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться державною службою зайнятості за місцем їх проживання за умови подання паспорта і трудової книжки, а у разі потреби - військового квитка, документа про освіту або документів, які їх замінюють.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до "Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних" випускниками вищих навчальних закладів, що навчалися за державним замовленням і звернулися до державної служби зайнятості упродовж року з дня закінчення навчання, подається направлення на роботу і скріплена печаткою замовника довідка про відмову у працевлаштуванні або довідка про надання можливості самостійного працевлаштування, форми яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 року № 992. "Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням".

Таким чином, якщо особа,яка щойно закінчила навчання у ВУЗі, проходила навчання за державним замовленням, то працевлаштувати її зобов'язане підприємство-замовник. У разі, якщо цій особі буде відмовлено у працевлаштуванні, то до центру зайнятості для реєстрації повинні бути представлені вищезазначені документи. При виникнення проблем із працевлаштуванням особа можете звертатися за сприянням у працевлаштуванні до центру зайнятості за місцем, яке визначене чинним законодавством.

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад