Чотири речі, які треба припинити робити прямо зараз, якщо не хочете все життя працювати не на тому місці
Якщо ви зневірилися шукати професійного щастя і вважаєте, що кар’єрне зростання – не ваша історія, придивіться уважніше до своїх дій. Можливо, ви просто ігноруєте шанси, які надає доля.
Недооцінювати себе
«Ні, це для мене занадто!», «Та хто ж стане мені стільки платити?», «З моїми чотирма дітьми – це максимум, на що можна розраховувати», «Та мені стільки років, що краще вже триматися за синицю» – відмовки-відмовки! Замість того, щоб жалітися, треба діяти.
Ви ніколи не дізнаєтеся, чи змогли б, якщо навіть не спробуєте. Коли ви почуваєтеся нещасливими на роботі, варто хоча б спробувати щось змінити. Адже час біжить, і ніхто не зробить за вас вирішальний крок. Оновіть своє резюме, відправте його на вакансію своєї мрії, заявіть про себе.
Або наважтеся на розмову з шефом щодо перегляду вашої зарплати й обов’язків. Не треба ображатися на Всесвіт, якщо самі не зробили нічого.
Скаржитися
Ну звісно, якщо ви в сотий раз поскаржитеся на свою зарплату чи шефа, усе швиденько зміниться. Авжеж. Краще витратити свою енергію на щось справді продуктивне. Наприклад, проаналізуйте, що конкретно вас не влаштовує. Подумайте, чи можете ви впливати на ці фактори і як саме. Якщо ваша зарплата нижча за середню ринкову, продумайте, які аргументи можна використати, щоб домогтися підвищення. Словом, дійте замість скаржитися.
Порівнювати себе з іншими
Так, в соціальних мережах ми всі успішні, щасливі, багаті та знамениті. І зі сторони ми завжди програємо в усіх порівняннях. Колишні однокласники вже керують компаніями, а ви все сидите на одному місці? Подруга дитинства відкрила свій бізнес, а ви ніяк не здасте черговий проект замовнику? Колишній бойфренд поїхав програмістом в Англію? Ну все, жодних шансів на власний успіх.
А тепер вимикайте соцмережі та токсичні думки й налаштовуйтеся на позитив. Чужі успіхи – це чужі успіхи. Ви ніколи не дізнаєтеся, на чому вони збудовані, скільки довелося втратити, перш ніж знайти. Пам’ятайте, що у вас свій шлях. І ви вже йдете по ньому. Поки ви будете озиратися та підглядати за іншими, ваші кар’єрні можливості пройдуть повз вас.
Відкладати на завтра
Мужність почати зміни, стати на шлях до власного щастя. Це завжди складно. Це зовсім некомфортно. Страхи й сумніви завжди будуть повертати вас назад. Змінювати професію, починати щось нове, брати на себе більше відповідальності – це важко. Але долаючи такі випробування, ви отримаєте бажане.
Тому не треба жити наступними понеділками чи завтрашніми подвигами. Наважтеся діяти вже зараз. І йдіть до кінця, які б голоси не звали вас повернутися у тиху комфортну заводь безпечного, але такого безрадісного минулого.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 21776 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Вибух біля ТЦК в Кам'янці-Подільському
05.02 На місці працюють правоохоронці.
На Кам'янеччині аферисти ошукали жінку, запропонувавши роботу онлайн
05.02 Вона мала бронювати номери в хостелах та отримувати відсотки.
Найвищий показник за останні 15 років: яка ситуація з онкозахворюваністю на Хмельниччині
05.02 Кількість діагностованих випадків раку зростає не один рік поспіль.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...