ТОП-4 поради про те, як привернути увагу до резюме

Резюме є першим, що побачить про вас роботодавець, тому воно повинно не просто розповідати про навички і уміння, а й звертати на себе увагу унікальністю. Work.ua розповіли, як скласти резюме, щоб роботодавець побачив саме його серед сотень інших.


Акцентувати увагу на досягненнях


Замість того щоб переписувати трудову книжку при перерахуванні останніх місць роботи, краще описати результати, досягнуті за час роботи там. Обов'язково потрібно повідомити які проекти були на роботі та скільки з них пройшли успішно, які пропозиції за час роботи ви внесли та поліпшили ефективність відділу чи компанії.


Перевершити конкурентів


Потрібно перечитати резюме чи постаратися описати всі додаткові знання і навички, які можуть вигідно виділити серед інших. Нестандартні знання ПК або англійської, а, наприклад, швидкість друкування всліпу, відвідування тренінгів або семінарів та інше.


Позбутися кліше


Близько 90% людей пишуть в розділі «Особисті якості» стандартні фрази, наприклад, «комунікабельний», «дисциплінований», «працездатний», «відповідальний» тощо. Замість цього можна трохи докладніше описати, що саме ви робите, щоб таким здаватися.
Наприклад:

  •     активний командний гравець – займаюся аматорським футболом 4 роки;
  •     беру участь у волонтерському проекті;
  •     кожні півроку проходжу курси, тренінги або вебінари за фахом;
  •     захоплююся бізнес-літературою;
  •     посидючий, цікавлюся шахами/захоплююся пазлами/вишиваю хрестиком;
  •     харизматичний, до 23 років грав в лізі КВК.

Останні штрихи


Якщо резюме надсилати поштою, то краще за все в тему додати назву вакансії і декілька слів, наприклад, «бухгалтер, хочу працювати у вас», щоб привернути увагу. Також сам файл назвати прізвищем і назвою вакансії.
Резюме слід відформатувати так, щоб воно читалося легко, а увага не розсіювалася. Гарне резюме – запорука успіху. Наприклад, в Швеції пропонують довічну роботу, на якій не потрібно працювати. Все, що потрібно від працівника, – сидіти на залізничній станції в Гетеборзі та отримувати зарплату.
http://finance.bigmir.net/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад