5 простих порад: як навчитися стежити за фінансам

Впевнені, ви вже навчилися брати з собою на роботу домашню їжу, не купуєте зайвого та навіть встановили додаток, який стежить за фінансами. Проте пообіцяти собі в новому році ще більш усвідомлено підходити до витрат — хороша і дуже корисна ідея.

Розглядайте свої заощадження як регулярні виплати

Визначте, скільки і як часто ви можете заощадити (щомісяця, раз на два тижні), і ставтеся до своїх заощаджень як до регулярного рахунку. Ви можете навіть автоматизувати щомісячні перекази на свій ощадний рахунок у банку.

Зверніть увагу на дрібні витрати

За тією ж кредитною карткою, наприклад. Скільки ви платите за послуги банку та користування самою карткою? Вам точно потрібні всі послуги, які входять у більш дорогий пакет? Ті ж кроки можна зробити і з мобільним рахунком, і зі страхуванням — підберіть найбільш зручний і доступний для вас тарифний план.

Запитайте свого роботодавця про знижки

Деякі великі компанії пропонують співробітникам якісь додаткові бонуси: наприклад, вони можуть оплачувати мобільні рахунки за ділові бесіди, надати вам абонемент у спортзал або оформити медичне страхування.

Почніть використовувати додатки з кешбеком

Також спробуйте стежити за своїми бонусними картками в продуктових магазинах або магазинах із взуттям та одягом. Як правило, ми часто не використовуємо ці гроші, і вони «згорають». Так, там не такі великі суми, але ж приємно якось купити собі їжу за бали на картці.

Слідуйте правилу «покупка за покупку»

Трохи складний прийом, але спробувати варто. За будь-який предмет, який ви купуєте, ви повинні будете продати щось. Скажімо, ви купуєте новий горщик для квітів, але натомість доведеться продати сукню, яку ви не носили вже три роки. Так ви будете більше роздумувати про кожну покупку, тому що не захочете позбутися від чого-небудь, і, найімовірніше, будете регулярно користуватися своїми речами.

https://anywellmag.com

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад