Три очевидних ознаки того, що ви переросли свою роботу. І що з цим робити?

Вам пощастило з хорошою роботою, проте ви ніяк не можете позбутися відчуття, що вас щось не влаштовує? Хочеться кинути все, щоб почати щось нове? Найчастіше професійне невдоволення пояснюється просто негативним настроєм, який був спровокований іншими причинами.
Наприклад, хронічною втомою від неправильного розпорядку дня або побутовими проблемами, про які не вдається забути навіть на роботі. Але буває і так, що внутрішній неспокій пов'язаний з відчуттям кар'єрного застою.
Вам нудно
Отримавши нову роботу, ви спочатку переймаєтеся, чи зможете достойно з нею справлятися. Ви затримуєтеся в офісі й ретельно перевіряєте результати своєї праці. Тепер ви зможете виконувати свої обов'язки з закритими очима. Вам стало все занадто легко
Якщо ви помічаєте, вам часто стає нудно, значить, у вас занадто мало обов'язків або ж робота дуже проста для вашого рівня кваліфікації.
Що ж робити?
Причин нудьги на роботі може бути декілька. Хороша новина в тому, що і рішень – безліч.

  •     Беріться за складніші завдання. Якщо вам не вистачає навантаження, щоб заповнити весь робочий час, обговоріть з керівником робочий процес. Запропонуйте взятися за більш змістовні завдання або великий проект.
  •     Простягніть руку допомоги. Якщо у вас залишається зайвий час, можете запитати колег, чи не потрібна їм допомога. Командна робота не лише допоможе позбутися нудьги, а й надасть шанс отримати нові навички.
  •     Розвивайтеся. Продовжуйте зростати й вчитися за допомогою курсів підвищення кваліфікації, читання книг і відвідування заходів за своїм профілем. Якщо ви не дізнаєтеся щось нове й не ростете професійно, ви ризикуєте втратити кваліфікацію. Занадто комфортні умови погублять вашу кар'єру.

Немає можливостей для просування
Ви прекрасний працівник і отримали вже декілька підвищень. Але проблема в тому, що вам більше нікуди рости. Ви досягли вершини кар'єрних сходів та не знаєте, що робити далі на цій вершині. Ви застрягли на місці, рік за роком виконуючи одну і ту ж роботу за одну і ту ж зарплату.
Що ж робити?
Якщо вам подобається працювати в цій компанії і йти ви не хочете, попросіть керівництво дати вам спробувати себе в іншій ролі. Або спробуйте самостійно створити для себе нові можливості. Один із способів це зробити – попрацювати над якимось проектом, не пов'язаним з вашими основними обов'язками.
У кожній компанії є проекти, які об'єднують різні напрямки діяльності та спеціалізації. З'ясуйте, що вони з себе представляють і хто цим займається. Отримати досвід у таких міжгалузевих проектах набагато краще й цікавіше, ніж тупцювати на місці. До того ж, це – нові вміння та перспективи.
Ви не можете зосередитися
Стало складно сконцентруватися на роботі? Вам вже не такі цікаві завдання, як раніше? Недолік уваги й інтересу до того, що ви робите, може зробити робочий день дуже неприємним. Ви хочете виконати роботу й зробити це добре, але ніяк не можете мотивувати себе на це. Буде складно продовжувати працювати на колишньому місці, якщо вам більше це нецікаво.
Що ж робити?
Якщо ви вже в тому стані, коли робота не викликає жодного інтересу, а мотивації не вистачає, щоб відправити електронну пошту, не форсуйте події. В цьому випадку, схоже, настав час рухатися далі й зайнятися чимось новим в іншому місці. Залежно від ситуації, можливо, ви вже й самі хочете змінити роботу. Але перед тим як прийняти таке важливе рішення, спробуйте з'ясувати причини вашого виснаження.
Цілком можливо, справжня проблема – професійне вигорання. Коли ви останній раз були у відпустці? Знайдіть потрібні відповіді, і ваша кар'єра заграє новими фарбами.
https://www.work.ua/


За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад