Шість речей, які ви робите на роботі неправильно, і як це швидко виправити

Ми витрачаємо на роботу багато часу, внутрішні сили та енергію – і віримо в те, що робота робиться. Ми приділяємо цьому стільки уваги та ресурсів, а підбиваючи підсумки дня, з подивом виявляємо, що зробили не так вже й багато. А може зроблено і дійсно немало, а от на зарплаті це ніяк не відображається.
Є речі, які ми робимо на роботі, не помічаючи, що вони приносять більше проблем, ніж вигоди.
Ви на зв’язку 24/7
Думаєте, що відповіді на листи або дзвінки в будь-який час доби позиціонують вас, як ефективного та відданого співробітника, але це помилкове відчуття. Ваші колеги та керівництво можуть звикнути до такого вашого стану, чим більше ви працюєте, тим більше роботи вам дають. А так і до професійного вигорання недалеко.
Бути на зв'язку 24/7 просто небезпечно для вашого здоров'я. Не робіть цього.
Звичайно, якщо ваша професія передбачає часті екстрені ситуації, позбутися цього не вийде. Але якщо ви займаєтеся справою, яка передбачає нормований робочий день, перестаньте працювати цілодобово.
Ви моментально відповідаєте на усі електронні листи
Оперативність відповідей може бути плюсом, особливо якщо ви реагуєте на лист свого керівника. Але якщо в поспіху ви забули прикріпити важливі файли або поставили неправильну чи непотрібну адресу, відповідаючи на запит, ви виглядаєте неорганізованим і, фактично, сповільнюєте роботу.
Швидка відповідь корисна тільки в тому випадку, якщо вона правильна та доречна.
Іноді краще почекати й відкласти все до тих пір, поки ви не зможете відповісти обдумано та в повному обсязі.
Ви ніколи не просите про допомогу
Один у полі не воїн. Іноді корисно попросити інших про допомогу. Це може не тільки відкрити нові перспективи, але й допомогти іншим відчути себе учасниками вашого проекту. Хтось з ваших колег ас у презентаціях? Попросіть його переглянути вашу перед виступом.
Зверніться за допомогою, якщо вона вам потрібна, і не забувайте подякувати.
Це одна з кращих інвестицій у стосунки між людьми.
Ви дозволяєте кращому бути ворогом хорошому
Правило 80/20 говорить, що 20% зусиль дають 80% результатів. Визначте, яка частина ваших зусиль становить 20%, а яка частина результатів – 80%. Економісти називають це маржинальним прибутком, що зменшується. Це означає, що ви можете докласти багато зусиль, але отримати дуже скромні результати.
Перфекціонізм, як і багато чого іншого, хороший у міру. Іноді краще робити щось швидко і добре, ніж витрачати втричі більше зусиль, щоб зробити це ідеально. Ми не кажемо, що треба працювати абияк, ми — про здоровий глузд і вміння вчасно зупинитись.
Ви чекаєте, щоб вам сказали, що робити
Беріть ініціативу в свої руки. В основі успішних компаній та кар'єр лежать творчість та стратегічне мислення.
Якщо ви робите те, що завжди робите, ви отримаєте те, що ви завжди отримували.
Тому не соромтесь: знаєте, як поліпшити проект, говоріть про це, тільки виберіть правильний час. Можна сказати це прямо на зборах, а можна поговорити особисто з керівником пізніше. Все залежить від культури компанії та формату зустрічі.
Ви боїтеся поразок
Всі ми любимо успіх, тому часто виникає спокуса залишатися у безпечній зоні, де ми впевнені в результаті. Але реальні перемоги трапляються, коли ми ризикуємо. Кращі менеджери й керівники знають про це та будуть підтримувати вас у постановці складних цілей та розробці нових напрямків. І коли ви зазнаєте невдачі (що відбувається з усіма час від часу) будьте готові витримати удар.
Від невдач ми отримуємо набагато більше, ніж від виграшів.
Тому ставитися до кожної невдачі потрібно як до коштовного джерела знань.
https://www.work.ua/


За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад