У дві зміни: 9 порад як ефективно поєднувати декілька робіт

Поєднувати дві або навіть три роботи в якийсь період доводилося багатьом. Наприклад, підприємець-початківець для фінансової підстраховки продовжує працювати в офісі; молодий дипломований економіст після основної роботи продовжує робити макіяж і зачіски постійним клієнткам; ведучий розважальної програми на телебаченні у вихідні розважає замовників на корпоративі. Причини суміщення декількох робіт можуть бути абсолютно різними – від потреби в додаткових фінансах до бажання саморозвитку.
    Завжди пам'ятайте про причини, навіщо вам це потрібно. Відчуття того, що все робиться з певною метою, здатне підштовхнути до нових звершень. Якщо ви працюєте офіс-менеджером, а ночами пишете статті в журнал, уявляйте, що рано чи пізно вас візьмуть в штат журналістом.
    Чітко визначте часові рамки, скільки це триватиме. Наприклад, якщо друга робота потрібна для якнайшвидшого погашення іпотечного кредиту, прорахуйте, за який час ви зможете його виплатити і ведіть зворотний відлік.
    Переконайтеся в тому, що декілька робіт – це єдиний прийнятний варіант. Якщо ви можете залишити одну роботу і взяти додаткові години на другій, не втративши при цьому в фінансах, подумайте саме над таким варіантом.
    Розставте пріоритети і делегуйте свої обов'язки. Очевидно, що велика кількість робочих годин не дозволить займатися побутом. Пріорітезуйте свої завдання таким чином, щоб деякі з них виконувати рідше. Якщо ви можете делегувати прибирання або догляд за дитиною комусь іншому – це полегшить життя всієї родини.
    Не соромтеся обговорювати з керівництвом питання зручного для вас графіка роботи. Наприклад, ви можете домовитися на індивідуальний графік, зобов'язуючись виконувати всі доручення якісно і в термін.
    Організуйте одночасне виконання суміжних завдань. Наприклад, час поїздки на одну роботу можна використовувати для обмірковування проекту на інший.
    При будь-якому зручному випадку – відпочивайте. Навряд чи при декількох роботах у вас виходить дотримуватися режиму дня і спати по 7-8 годин. Тоді як недосипання призводить до виснаження і знижує працездатність. Тому використовуйте будь-яку можливість лягти спати раніше або відпочити вдень.
    Влаштовуйте собі повноцінні вихідні, навіть якщо їх буде 4-5 на місяць. Ці дні повністю присвятіть собі і своїй родині, навіть не згадуючи про роботу. Якщо можливо, то краще взагалі вимкніть телефон і забудьте про Інтернет.
    Тверезо оцініть свої сили. Далеко не всім вдається ефективно працювати відразу в декількох місцях. Деяким людям доводиться робити вибір на користь того чи іншого виду заробітку, оскільки поєднувати дві або три роботи вони просто не можуть. Можливо, ви зрозумієте це через місяць тяжкої праці. Головне – вміти прислухатися до себе, щоб виробити оптимальний графік дій при наявності декількох робіт.
https://hh.ua/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад