Як підвищити ефективність роботи в передсвяткові дні
Яскраві гірлянди, запах мандарин, розпродажі в магазинах, ялинки, у будинках і офісах, – здається, дух свята літає в повітрі, але наприкінці року, крім усього іншого, потрібно ще закінчити всі робочі справи і «заповнити пробіли».
Не поспішайте «все встигнути». Перевантаження може дати зворотний ефект – чим інтенсивніше ви працюватимете, тим більше втомитеся, що може позначиться на результатах праці. Не варто жертвувати обідньою перервою і особливо сном – робочі питання вирішите, але жодного свята вже не захочеться.
Не хапайтеся за все підряд. Напишіть план справ на передсвяткові дні і дотримуйтеся його. Розставте пріоритети: найбільш термінові справи виконуйте в першу чергу, ті, що менше «горять», – потім, які можна делегувати – делегуйте. Поточні робочі завдання будуть і після свят, до речі, вони й допоможуть швидше адаптуватися до робочого процесу й увійти в ритм.
Не плануйте багато особистих зустрічей і ділових переговорів, особливо якщо є можливість замінити їх телефонними дзвінками або онлайн-конференціями. Так ви заощадите час на дорогу. Тим більше в передноворічну пору трафік збільшується, і ви ризикуєте простояти багато часу у заторах замість того, щоб завершити важливі справи у офісі.
Привітайте партнерів або клієнтів зі святами, подякуйте за співпрацю, складіть приблизний план роботи на наступний рік і обов'язково поінформуйте про тривалість вашого новорічного відпочинку.
Виберіть подарунки рідним, сувеніри колегам, костюм на новорічну вечірку собі... і беріться за роботу! Від святкових приготувань нікуди не дітися, а якщо постійно відволікатися на них під час роботи – не встигнете ні того, ні іншого.
Використовуйте святкові вечірки як стимул, щоб швидше впоратися з роботою. Скажіть собі: «як тільки я закінчу з презентацією, зможу відправитися на свято». Бажання потрапити на захід допоможе сконцентруватися.
Намагайтеся не ігнорувати офісні святкові приготування під приводом термінової роботи – спільна підготовка до свята дуже зближує колектив. Крім того, під час прикрашання офісної ялинки ви можете обговорити з колегами майбутні покупки, вбрання, новорічне меню і більше не відволікатися на розмови у робочий час.
Підбийте підсумки року, що минає. Згадайте, а краще запишіть, чого навчилися, які проекти реалізували, з ким познайомилися. Це буде чудовою мотивацією для завершення поточних справ і надихне на нові успішні звершення.
І не нервуйтеся, якщо щось не встигли – закінчується всього лише рік. Після свят ви знову повернетеся до роботи і поточних справ.
https://khmelnitsky.hh.ua/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 21776 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Вітряки на обрії: яким Проскурів був 120 років тому. Історія у фото
05.02 Перші поштові листівки із зображенням Проскурова з'явились на початку ХХ с ...
Загинув у 19… У Хмельницькому попрощалися з Героєм Владиславом Підгайним
05.02 Щойно юнакові виповнилося 18 років, він майже одразу добровільно пішов зах ...
У двох хмельничан вилучили наркотики на 14 мільйонів гривень
05.02 Їм загрожує до 12 років в'язниці.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...