Де підзаробити до Нового року

На рекрутингових сайтах вже повно вакансій для бажаючих підробити на новорічні свята. Кого шукають і яку оплату пропонують?

Для любителів hand made

Розмальовування святкової продукції. На виробництво святкових предметів інтер'єру потрібні розмальовувальники. Приступати до роботи можна вже зараз, а розмальовувати доведеться свічки та новорічні фігурки аж до Нового року. Для працевлаштування досвід роботи художником не потрібно, головне – уважність і бажання заробляти. Працювати доведеться повний день з 9:00 до 18:00. При цьому оплата буде залежати від обсягу виконаних робіт. На фабриці обіцяють, що заробіток буде не менше 6 000 грн. А якщо художниця добре себе покаже, то її запросять на роботу перед 14 лютим і Великоднем.

Художник-кондитер. Вже зараз можна влаштуватися на кондитерську фабрику для випічки й розмальовування імбирних пряників. Беруть всіх бажаючих – правда, після стажування. Протягом трьох днів претендентам проводитимуть майстер-класи, і якщо з'ясується, що у вас все виходить, то вас приймуть за трудовим договором у штат до кінця грудня. Роботодавець обіцяє 4 500 грн/місяць + % від виробітку.

Художник-оформлювач. Якщо ви володієте каліграфічним почерком і можете креативно мислити, то за грудень можна заробити в межах 3 000-4 000 грн. Пробуватися потрібно вже зараз. В якості випробувального завдання роботодавець попросить креативно оформити вітрину магазину в обраній ним тематиці. Якщо влаштує ваша робота, то на початку грудня вас запросять для новорічного оформлення магазину й встановлення святкових декорацій.

Для готових до переїзду

Для тих, хто має біопаспорт. В Німеччину та Польщу потрібні сезонні робітники. Робота є вже зараз, а закінчиться – в кінці грудня. Обіцяють за п'ятиденний робочий тиждень і 8-12-годинний робочий день платити в місяць 1 200 євро. При цьому роботодавець забезпечує житлом і транспортом до місця роботи за свій рахунок. Працювати доведеться на фабриках, а в обов'язки буде входити збір продукції з конвеєра, пакування її в коробки та складування на палети для подальшого транспортування до місця продажу.

Для людей готових пожити в горах. Бажаючим два місяці (грудень-січень) пожити в горах пропонують на новорічні свята переїхати на Закарпатті. За роботу аніматором обіцяють платити 12 000 грн/місяць, при цьому проживання та харчування в готелі оплачує роботодавець. Вимоги до кандидатів стандартні: вік до 30 років і вміння виконувати елементарні танцювальні рухи. Обов'язкова умова – відмінне знання української мови, а як бонус на рахунку претендента – знання англійської хоча б на розмовному рівні. Завдання аніматора – проведення спортивних і розважальних заходів на території готелю.

Для сильних і витривалих

Охоронці. Для чоловіків у віці до 40 років є можливість заробити в грудні 500-600 грн за 10-годинний робочий день. Розрахунок відбуватиметься щодня в кінці робочого дня. Обов'язковою умовою прийому на роботу є зріст не нижчий 185 см, спортивна статура, наявність класичного костюму та краватки. В обов'язки буде входити забезпечення порядку на святкових масових заходах, контроль на пропускних пунктах і охорона гримерок артистів.

Вантажники. Для чоловіків з міцним здоров'ям є можливість заробити на складах зі святковою новорічною продукцією. З початку листопада потрібні вантажники для розвантаження, складання і навантаження ящиків і коробок з новорічними подарунками. Вага одного ящика 10-15 кг. За восьмигодинну зміну готові платити по 300 грн, при цьому графік роботи можна вибрати самостійно – 5/2 або 2/2 дні. Оплата – раз в тиждень.

Пакувальники подарунків. Вже зараз на склади побутової хімії та парфумерії потрібні пакувальники новорічних подарунків. Графік можна підбирати за бажанням – працювати по 8/10/12 годин в день. Оплата погодинна, 50 грн/год, а розрахунок – в кінці робочого дня.

Для активних і комунікабельних

Аніматори. Уже почалися кастинги на вакансії новорічних аніматорів. Розважати дітей запрошують молодих людей у віці від 16 до 25 років. Навіть якщо немає досвіду роботи, роботодавець обіцяє провести тренінги та інструктажі. З побажань – хороша пам'ять і здатність швидко заучувати тексти. Ці таланти поряд з артистизмом перевірятимуть на співбесіді. Від його результатів залежатиме й оплата. В середньому обіцяють від 150 грн за виїзд. Перевага віддається кандидатам зі своїми костюмами ручної роботи.

Промоутери. Робота промоутером, роздавачем флаєрів або рекламником почнеться з середини листопада. Саме тому агентства вже почали підшукувати активних і товариських претендентів і видавати їм пробні завдання. Перевага віддається людям, готовим працювати протягом усіх новорічних свят (до середини січня) і згодним отримувати оплату після закінчення проекту (не кожен день, а раз на тиждень, наприклад). Платити обіцяють 30-50 грн/год, при цьому працювати доведеться 3-8 годин в день. Дівчатам модельної зовнішності та хлопцям, які погодяться працювати на вулиці, готові підвищити оплату до 60 грн/год.

Менеджери з продажу квитків. Людям, готовим перед Новим роком на ненормований робочий день і згодним працювати на результат – робити продзвон готовою телефонною базою та особисто ходити на фірми і пропонувати квитки на новорічні концерти, маскаради та блакитні вогники, обіцяють заробіток приблизно 15 000 грн/місяць. Точна сума буде залежати від кількості проданих квитків. Базу клієнтів надає компанія, а завдання менеджера – розрекламувати захід і продати якомога більше квитків.

https://hrliga.com/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад