9 фраз, які не варто говорити в перший місяць роботи

1. «Я припустив, що ...»

Не бійтеся задавати питання. Початковий період якраз для цього. Уникайте цього виразу і замініть його чіткими питаннями «Що ви думаєте про ...?», «Який підхід вашої команди до ...?» І т.д.

2. «Хіба це не його / її робота? Може, покличемо його / її? »

Можливо, залучити людини, якого це стосується, до розмови або зустрічі може бути гарною ідеєю. Але фразу «Хіба це не його / її робота?» Варто відкласти. Це може бути сприйнято вашими колегами, як ніби ви не командний гравець.

3. «Я намагався як міг ...»

Перший час варто намагатися не просто виправдати, а й перевершити очікування, і з усіх сил намагатися допомогти команді стати успішніше. Спробуйте розвиватися, а не шукати виправдання. Ваш шеф оцінить таку завзятість.

4. «Чому деяким людям в команді кілька днів в тиждень дозволяють працювати вдома? Це не справедливо."

Показуючи невдоволення гнучкою політикою роботи компанії або тим, як співробітники планують свою роботу, ви не додаєте собі друзів в офісі. Тим більше, про таке невдоволення варто забути новачкові. Якщо вам потрібен гнучкий графік роботи самому, обговоріть це з вашим босом.

5. «На моїй попередній роботі, ми робили це так ...»

Такі фрази допустимі, але варто стежити, як часто ви це говорите. Раз чи два - цілком може бути. Але якщо ви станете повторювати це постійно, у колег складеться враження, що ви не можете розлучитися з минулим. Освоюйте нові інструменти, тактики і процеси. Як тільки ви освоїте базис, можна буде запропонувати якісь удосконалення.

6. «Я повинен був попросити велику зарплату»

Навіть якщо ви шкодуєте про результат ваших переговорів про оплату роботи, зараз варто сфокусуватися на майбутньому і залишити все «повинен був» в минулому.

7. «Це безглуздо»

На новому робочому місці, особливо виконуючи нові завдання, дуже легко розгубитися. Однак замість того, щоб занурюватися в негатив, спробуйте розібратися. Попросіть колег пояснити вам якісь моменти роботи.

8. «Оскільки я тут керівник ...»

Навіть якщо ви обійняли посаду керівника команди, не варто показувати свою значимість таким очевидним і прямолінійним чином.

9. «Я звільняюся»

Що б не сталося, зберігайте спокій. Навіть якщо ви збираєтеся покинути роботу, зробіть це зважено і витончено.

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад