Експерти назвали сім причин, коли звільнитися з роботи можна без роздумів

Можливості професійного зростання

Якою б не була причина, не дозволяйте собі зупинятися, намагайтеся рухатися в обраному напрямку. І якщо для цього потрібно поміняти місце роботи - робіть це не роздумуючи. Адже сидячи довго на одному і тому ж місці, виконуючи одні і ті ж доручення, ви втрачаєте можливість розвиватися як професіонал, рости і вдосконалювати навички.

Мотивація і якість роботи

Задумайтесь, якщо кожен раз, коли йдете на роботу, не розумієте, навіщо ви це робите. Все не так: офіс не влаштовує, з керівництвом не вдається знайти спільну мову, колектив не дружний, завдання набридли. У цьому випадку навіть гроші є слабким мотиватором, щоб займатися тим, що не до душі. Не витрачайте час на роботу, яка не приносить вам задоволення, в якій ви не бачите нічого цікавого чи корисного для себе.

Емоційний клімат в колективі

Коли навколо одні плітки, конфлікти, суперечки і регулярно виникають скандали, це не може позитивно впливати на продуктивність роботи співробітників. Якщо ви відчуваєте, що навколо панує недружня атмосфера, а ви весь час перебуваєте в напрузі, не бійтеся змінити те коло спілкування, в якому вам необхідно перебувати кожен день по вісім годин. Пожалійте свою нервову систему і збережіть високі моральні принципи.

Гідну винагороду

Часто роботодавець не готовий платити ті гроші, які співробітник заслуговує, перевиконуючи план і допомагаючи колегам в інших проектах. Не рідко співробітник проявляє ініціативу, намагається вчасно виконувати свої завдання, бере додаткові завдання, не відмовляється від понаднормової роботи, але не може домогтися бажаного рівня оплати праці. Не витрачайте час і зусилля на роботу в тій компанії, де керівництво не хоче гідно оцінити вас. Шукайте те місце, де ви зможете не просто працювати багато, але і отримувати винагороду за переробку.

Особистий час

Життя - це не тільки робота, рішення ділових завдань або виконання KPI's. Ще є сім'я, рідні, друзі, які потребують вас. Не забувайте приділяти час вашим рідним людям, будьте поруч з тими, кого любите, як можна більше, адже життя швидкоплинне. Витрачайте енергію на улюблені заняття, хобі, захоплення, поїздки. Це принесе вам задоволення, подарує позитивні емоції і, можливо, допоможе в побудові успішної кар'єри.

Самопочуття

Якщо ви останнім часом гірше виглядаєте, часто спостерігаєте стан апатії, невдоволення, якщо не хочеться дивитися на себе в дзеркало, подумайте - чи займаєтеся ви тим, чим бажаєте. Рано чи пізно обурення і пригніченість, крім душевних страждань, відобразяться і на зовнішньому вигляді: смуток додасть особі зайві роки, відсутність посмішки зробить вас похмурим і непривітним, а очі не будуть світитися, як раніше.


Своє місце в житті

Як би там не було, ми самі несемо відповідальність за своє життя. Звичайно, можна звинувачувати державу за безробіття, несумлінного роботодавця - за важку працю і низьку зарплату, колег - за цькування і плітки, але ... Якщо хочеться жити краще, потрібно вжити заходів і діяти, вийти із зони комфорту, перестати скаржитися і почати працювати над собою . Професіонал своєї справи, мотивовану, соціально активна людина, готовий вчиться і рости, ніколи надовго не залишиться «за бортом».

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад