Як встановити контакт із роботодавцем, якщо ініціатором спілкування є ви?

Крок 1. Спробуйте знайти контакти прямого роботодавця. Якщо це неможливо, ввічливо попросіть рекрутера спрямувати ваш лист керівникові відділу, в якому хочете працювати.

Крок 2. Звертайтеся до співрозмовника на ім’я і обов’язково представтеся самі. Якщо відгукуєтесь на відкриту вакансію, постарайтеся донести, що ви, як ніхто інший, підходите на вакантну посаду. Якщо звертаєтеся до компанії, де нема відкритих вакансій, стисло опишіть, чому хочете працювати в компанії, які завдання хотіли би розв’язувати і що можете привнести в розвиток бізнесу. Попросіть включити ваше резюме до бази кандидатів і повідомити вам, якщо з’явиться підходяща вакансія.

Крок 3. Подякуйте адресату за увагу до вашого резюме і спробуйте ініціювати зворотній зв’язок. Заявіть про свою готовність зустрітися особисто й уточніть свої контакти.

Крок 4. Якщо відповіді не було, є сенс написати ще раз (або подзвонити). Поцікавтесь, чи отримав адресат вашого листа, чи розглянув резюме, і яке рішення за ним було ухвалене.

Крок 5. Якщо після повторного звернення ви отримали запрошення на співбесіду, повідомте, що прийняли запрошення і будете раді зустрічі. Якщо вам обіцяють передзвонити або просять, щоб зателефонували ви, уточніть дату й час наступного контакту. Обов’язково зв’яжіться з представником компанії в зазначений час. Якщо ви отримали відмову, подякуйте своєму візаві за виділений вам час і продовжуйте пошуки.

Будьте до міри наполегливі. Розрізняйте межу між завзяттям і настирливістю. Якщо відчуваєте, що фраза «ми вам зателефонуємо» або «зв’яжіться з нами згодом» є завуальованою відмовою, не витрачайте час і далі шукайте роботодавця, який гідно вас оцінить.


http://socportal.info/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад