Які ознаки того, що час звільнятися

Сидите на роботі без діла, перегортаєте стрічку соцмереж, роздивляєтеся фотографії в телефоні і згадуєте відпускні пригоди? "Якщо ви відчуваєте себе надто розслаблено в офісі після свят, вихідних або довго відпустки - це нормально. Але що робити, якщо час іде, а настрій не змінюється?" - Задається питанням Лаурен Зандер. Якщо з кожним днем вам все більше і більше здається, що ви переросли цю роботу? Або ви відчуваєте, що рівень стресу і дискомфорту досяг максимуму? Або ви, нарешті, усвідомили, що не повинні займатися саме цим?..

Як правило, ми приходимо до цих висновків поступово. Але в кожному разі звільнення - це серйозне рішення! Ми можемо виношувати його доти, поки одного разу щось не змусить нас діяти: будь то несподівана пропозиція змінити сферу діяльності або вибух, скандал, який зазвичай закінчується грюканням дверима. Іноді ми навіть не можемо зрозуміти, що конкретно нам не подобається в роботі. Але якщо ви відчуваєте, що застрягли, і не знаєте, як зрушити з мертвої точки, подивіться на наш список. Якщо ви погодитеся хоча б з одним з пунктів, значить, вам час задуматися про те, що у вашому житті йде не так. Можливо, вам дійсно час почати розробляти стратегію звільнення.

1. Я НЕНАВИДЖУ ХОДИТИ НА РОБОТУ

Це відчуття набагато сильніше, ніж "понеділок день важкий". Якщо ви насилу змушуєте себе ходити на роботу, прислухайтеся до себе і до своїх (можливо, боязких) аргументів. Підійдіть до цього серйозно і не давайте себе збивати думкам "робота така жахлива, а сам я ні в чому не винен". У такому випадку ви зміните роботу, але невдоволення залишиться (огидне начальство, довго їздити...). Чи все залежить від нас? Напевно є те, що ми ніколи не зможемо змінити.

2. РОБОТА РОБИТЬ МЕНЕ ГІРШИМ

Робота - це далеко не все, з чого складається ваше життя. Є сім'я, діти, друзі, навчання, пригоди, хобі, спорт... Важливо, щоб часу та енергії вистачало на всі ваші справи, щоб у вас була можливість і бажання цим займатися. Якщо ви жертвуєте своїм здоров'ям, шлюбом, відносинами, особистим простором і емоційним благополуччям заради роботи, час звільнятися і приділити час своєму життю.

3. Я СТОЮ НА МІСЦІ

Рутина, нудний і звичний плин життя заважають нам розвиватися. Ми зростаємо лише тоді, коли виходимо із зони комфорту, коли прагнемо до чогось більшого. Якщо вам здається, що ви застрягли (навіть незважаючи на те, що у вас гарна робота, відмінне робоче місце або друзі в офісі), час рухатися далі. Можливо, ви просто переросли свою посаду? Якою б не була причина, не дозволяйте собі зупинятися, намагайтеся рухатися в обраному напрямку.

4. Я БІЛЬШЕ НІ ПРО ЩО НЕ МРІЮ

Мотивація - це все. Люди, які люблять свою роботу, роблять набагато більш продуктивну кар'єру, ніж ті, хто мотивований тільки грошима і обставинами. Не вірите в майбутнє компанії? Робота здається вам безцільною? Можливо, ви більше не бачите в ній сенсу, а можливо, ви почали мріяти про щось інше. Підійдіть раціонально до цього питання, можливо, вам і не варто кидати добреоплачувану роботу... Але якщо ваше серце не лежить до того, що ви робите, гроші не врятують ситуацію.

5. МЕНЕ КЛИЧУТЬ НОВІ ГОРИЗОНТИ

Причина, через яку люди найчастіше залишаються на старій роботі, - це страх. Який саме? Страх невідомості, боязнь прийняти неправильне рішення, страх спробувати і провалитися? Будувати життя заново так страшно! Ми повинні зрозуміти, що страх не піде, поки ми з ним не розберемося. А розібратися з ним - значить набратися сміливості, щоб вибрати правильний шлях.

Хоча ці ознаки є явними доказами того, що робота нам не підходить, кожен вирішує сам, залишити все як є або піти. Головне, будьте чесні з собою.


http://zdorovia.com.ua/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад