Неідеальна робота, на якій варто затриматися

Ви справді впевнені, що ще не знайшли ідеальну роботу і на своєму місці довго не затримаєтеся. Але заковика в тому, що ви поки не знаєте, куди можна піти. Ось декілька причин, з яких варто почекати зі звільненням з «нецікавої» компанії на користь першого-ліпшого місця. Принаймні, доти, поки робота мрії не буде знайдена.
З нелюбої роботи теж можна отримати досвід і користь для кар'єри (і в принципі приємно провести час, поки найкраща у вашому житті робота вас не знайде). Важливо тільки розумно розсудити, в яких випадках гра варта свічок?

Керівник «використовує» ваш потенціал у повному обсязі
Дуже цінно, якщо керівника хвилює, що у вас недостатньо можливостей для професійної реалізації. Значить, про вас піклуються не лише як про співробітника, але й як про особистість – важлива не лише продуктивність, але й ваш розвиток як фахівця. Найчастіше саме такі керівники відкриті для обговорення гнучкого графіку, дистанційної роботи або зміни деяких умов, які негативно на вас впливають.

До ваших пропозицій прислухаються
З тим керівником, який справді вас чує, можна бути чесним. Якщо ваша думка має вагу, то це дуже цінно: таке місце – кращий варіант, поки ви перебуватимете у пошуках ідеальної роботи.

Рівень відповідальності
Ви несете особисту відповідальність за певні проекти? Це зовсім не свідчить про те, що на вас хочуть «скинути» якомога більше справ. Навпаки, це показник того, що вам довіряють і цінують ваш професіоналізм. Ніколи не замислювалися, наскільки приємніше працювати, якщо з кожним запитанням не треба бігати до керівництва, а можна прийняти рішення самостійно?

Хороші стосунки з колегами
Неприємні колеги легко можуть звести нанівець радість від цікавих завдань, бонусів і високої зарплати. А ось по-справжньому хороший колектив знайти непросто. Якщо ви хочете продовжувати не лише працювати, але й спілкуватися з тими людьми, які вас оточують, то навряд чи ви перебуваєте в поганій компанії. Ну, а якщо ви твердо вирішили шукати іншу роботу, то, враховуючи стосунки в колективі, пошуки минуть безболісно. Особливо, якщо з колегами ви не просто добре працюєте в команді, а ще й можете поділитися якимись особистими проблемами.

Визнання сильних сторін
Коли керівник цінує ваші сильні сторони, які не стосуються основних обов'язків, це ще один привід затриматися в цій компанії. Наприклад, ви – фахівець з маркетингу і реклами, а керівник регулярно запрошує вас разом провести співбесіди з потенційними співробітниками вашого відділу, тому що знає, що ви добре розбираєтеся в людях, маєте сильну інтуїцію і можете зрозуміти, чи легко кандидат адаптується в новому колективі.

Відсутність мікроменеджменту
Такі речі, як те, що керівник не намагається постійно вас контролювати і не бажає, наприклад, у кінці дня отримувати звіт про вашу роботу з точністю до хвилини, зазвичай, непомітні, коли вони самі собою розуміються. Зате складність роботи з «мікроменеджером» відчувається з першого дня.

Ніхто не «заглядає через плече»
На вас ніколи не подивляться криво, якщо впродовж робочого дня вам треба буде відійти куди-небудь у власній справі (наприклад, відвідати лікаря або забрати дитину зі школи). І ніхто не виявлятиме невдоволення, якщо ви зрідка робите особисті дзвінки в робочий час. Усі розуміють, що у кожного є життя і поза роботою, але це в жодному разі не впливає на професіоналізм.

Компанія готова навчати
Не важливо, в якій формі ви зможете підвищувати свій професійний рівень: можливо, це будуть курси, які оплатить компанія, а можливо, розвинена внутрішня система наставництва. Ніщо не заважає вам шукати ідеальну роботу і паралельно отримувати нові знання.

Оцініть перспективи
Щоб точно знати, що ви не гаєте час на роботі, яка вам не подобається, оцініть власні можливості.

hrliga.com
Підготувала Ярина ЯНТАР

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад