Помилки та причини при проходженні випробувального терміну
Після всіх хвилювань, пов'язаних з пошуком роботи, численних дзвінків роботодавцям і співбесід ви нарешті виходите на роботу. Як кажуть, пів справи в капелюсі. Але щоб закріпити цей успіх і успішно пройти випробувальний термін, потрібно докласти ще чимало зусиль. Фахівці-кадровики виокремлюють ряд причин через які найчастіше відмовляють претендентам.
1. Некомпетентність нового співробітника
Етап прийому на роботу в якійсь мірі схожий на період залицянь. Здобувач трохи заграє з роботодавцем, намагаючись прикрасити свої ділові якості, показати позитивні, приховати негативні. І це цілком природно, вважають кадровики - невпевнений у собі кандидат рідко успішно проходить співбесіду. Однак саме це вміння подати себе іноді грає зі здобувачем злий жарт - у перший же робочий день він розуміє, що надто себе розхвалив, і те, що від нього вимагає начальник, йому погано знайоме. Як правило, більш досвідчені співробітники готові ввести новоспеченого колегу в курс справи, однак велика кількість питань, що стосуються елементарних для тієї або іншої професії речей, може насторожити.
2. Відсутність дисципліни
З цієї причини після випробувального терміну звільняють рідко - як правило, нові співробітники самі розуміють хиткість свого становища і намагаються зайвий раз не накликати на себе гнів роботодавця. Однак, за словами кадровиків, на дисципліну новачків все ж звертають пильну увагу. Вчора новачок запізнився, сьогодні затримався з обіду, а на завтра відпрошується раніше? Хм, є над чим замислитися ...
3. Шкідливі звички
У принципі, цей пункт тісно пов'язана з попереднім. Бо потурання своїм слабкостям веде до порушення дисципліни. Проте, буває, що навіть хороших працівників звільняють через такі порушення.
4. Невміння вписатися в колектив
Переходячи на нове місце роботи, варто пам'ятати про те, що ви приходите не просто в іншу компанію, але і в іншу команду. І від того, впишетесь ви в неї чи ні, буде залежати і ваша подальша доля на підприємстві.
5. Претензії служби безпеки
Часто буває, що компанії потрібно терміново закрити вакансію. Провівши співбесіду і перевіривши у кандидата документи, менеджер відділу кадрів приймає претендента на роботу. Однак не варто полегшено зітхати: поки ви працюєте на випробувальному терміні, служба безпеки може перевіряти ваші дані.
Випробувальний термін - як примірка одягу в магазині: підійде або не підійде, сподобається чи ні. Однак після примірки частенько доводиться відмовитися від покупки. Адже часто буває, що річ гарна, просто фігура не дуже.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 11005 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Порятунок будівлі колишнього музучилища: про що йшлося на засіданні Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини
09.01 У матеріалах справи можуть з'явитися нові відомості.
На Кам'янеччині браконьєри завдали збитків природі на понад 300 тисяч гривень
09.01 На правопорушників відкрито кримінальне провадження.
Шестеро кандидатів у депутати Хмельницької облради «зняли» свої кандидатури: хто може замінити Крупу
09.01 Визначили наступного за черговістю кандидата.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...