На стажування ставай
Стажування - це можливість протягом періоду від декількох місяців до року попрацювати в крупній компанії і набратися досвіду, а також іноді і заробити. У перспективі ж - як мінімум - рядок в резюме про досвід роботи в крупній компанії - а як максимум - постійна робота в цій найкрупнішій компанії.
Тобто стажування - це саме те, що потрібне сьогоднішнім випускникам вузів, а також далекогляднішим старшекурсникам. Стажіровочниє програми стартують у весняні місяці, але і на початку літа ще не пізно почати.
Що робить стажист?
Під час стажування у вас буде можливість спробувати себе як молодший офісний персонал - наприклад, асистента відділу. Іноді це один стажист - іноді - група, у якої є наставник, що допомагає їм освоїти практичну сторону роботи і що дає» будь-які відповіді на будь-які питання».
Стажисти займаються найпростішою роботою відповідають на дзвінки, сортують документи, переводять і набирають документи, виконують доручення і т.п. Стратегічне ж завдання кожного стажиста: не тільки швидко, з ентузіазмом і якісно виконувати будь-яку механічну роботу, але і продемонструвати свою здатність переходити до складнішого рівня.
Як туди потрапити?
Особливих вимог до стажистів зазвичай немає. Якщо хочеться спробувати себе в області, не відповідній спеціальності у вузі - те це якраз хороший випадок, оскільки тут головне - наявність вищої освіти, а досвіду стажисти наберуться безпосередньо на місці.
Для того, щоб потрапити на стажування, для початку потрібного визначитися, в якій компанії вам хотілося б щоб вона проходила. Зазвичай крупні міжнародні компанії мають на своїх сайтах спеціальний розділ, присвячений стажуванням.
Тут найчастіше є анкета кандидата, яку потрібно заповнити якомога докладніше. Причому відповідати потрібно чесно і детально навіть на ті питання, які здаються вам недоречними. Адже анкети розробляються професіоналами, які саме по ваших відповідях стануть судити про ваші здібності і характер.
Саме за наслідками заповнення анкети, за словами фахівців, відсівається приблизно половина кандидатів: в основному це ті, хто не заповнив всі поля анкети, або був небагатослівний, а також кандидати, не готові поки до серйозної роботи.
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 11879 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Водієві, який спричинив аварію у Віньківцях, винесли вирок
08.01 Чоловік за кермом був нетверезий.
Пам'ять полеглих Героїв з Війтовеччини вшанували орденами «За мужність»
08.01 Державні нагороди передали матерям воїнів.
Чи можна купити eSIM для користування за кордоном
08.01 Планування подорожі завжди потребує ретельної підготовки, особливо щодо мо ...
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...