Більше за інших задоволені обраною професією архітектори та програмісти

Більше за інших задоволені обраною професією архітектори та програмісти

Як з'ясував Дослідницький центр рекрутингового порталу Superjob.ru, більше за інших задоволені обраною професією архітектори та програмісти. Причина - можливість реалізації творчого потенціалу, справжня зацікавленість у роботі та гідній оплаті праці. Серед найбільш незадоволених обраним родом діяльності - менеджери з туризму, торговельні представники, банківські операціоністи, офіс-менеджери, держслужбовці й економісти.

Творчість і гарна зарплата

Отже, найбільше задоволені обраною професією та своєю роботою архітектори (64%) і програмісти (61%).

Першим найбільше подобається можливість реалізації творчого потенціалу, другим - справжня зацікавленість у роботі, і тим, і іншим - гідна оплата праці.

Покликання, затребуваність і захист від несправедливості

На третьому місці рейтингу виявилися лікарі та кадрові працівники (по 57%). Причому, лікарі часто називають свою діяльність покликанням і божим промислом, а от кадровиків приваблює можливість спілкуватися з людьми, беручи участь у формуванні мікроклімату в колективі.

Задоволені обраною професією також більше половини кошторисників, які брали участь в опитуванні (52%), які вважають, що сьогодні вони затребувані на ринку праці, а виходить, можуть претендувати на гідний оклад.

За ними ідуть проектувальники, маркетологи і юристи (50%). Їм подобається можливість втілювати свої проекти, творча складова і можливість «захищати людей від несправедливості».

Далі йдуть виконроби (48%), аудитори, бренд-менеджери та бухгалтери (по 46%), аналітики (45%), системні адміністратори, регіональні представники та медсестери (по 44%), кваліфіковані робітники (43%), різноробочі та психологи (по 41%).

Практично нарівно виявилося задоволених і незадоволених своєю професією серед журналістів і дизайнерів.

Засіб заробітку на життя

Серед професій, представників яких часто не влаштовує обраний рід діяльності, переважають менеджери з туризму, торговельні представники та банківські операціоністи (50% і по 47% незадоволених відповідно).

Їх не влаштовує неадекватна оплата праці, недооціненість з боку керівництва та відсутність кар'єрних перспектив, внаслідок чого робота для них є лише засобом заробітку на життя.

А ось офіс-менеджерам, держслужбовцям і економістам, серед яких незадоволених виявилося 46% і по 45% відповідно, в обраній професії не влаштовує рутина в роботі, неможливість виявити ініціативу та складність із просуванням кар'єрними сходами.

Джерело: http://rb.ru/

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад