Як зрушити кар'єру з мертвої точки?

Як зрушити кар'єру з мертвої точки?

Часом навіть гарна робота починає здаватися безперспективною, а змінювати її, при всьому бажанні, вам поки вдається. Скажімо, у вашій сфері складно знайти роботу, або ви занадто мало пропрацювали на нинішньому місці, або не можете в цей момент дозволити собі фінансові ризики. Що б там не було, зрушити кар'єру з мертвої точки можна й не вчиняючи радикальних змін.

1. Налагодьте стосунки з начальником

Безпосередній начальник - один з найважливіших людей у вашому професійному житті. Якщо стосунки натягнуті, поверніть прихильність боса, розібравшись, як краще з ним спілкуватися, пропонує Кетрін Рейнольдс Льюїс, яка пише про робочі проблеми для About.com і The Fiscal Times. «Часто у менеджерів залишається так мало часу на керування, що їм потрібно допомогти», - зазначає вона, пропонуючи домовитися з керівником про щотижневі зустрічі. Якщо ж начальник віддає перевагу спонтанності, ініціюйте розмову та ненав'язливо згадайте про свої останні досягнення. «Не думайте, що керівникові завжди відомо про те, як ви відмінно попрацювали», - говорить Льюїс .

2. Позбудьтеся звички спізнюватися або відкладати справи на потім

Тим, хто бореться з повільністю та звичкою відкладати справи в довгий ящик, бізнес-тренер Вікторія Ешфорд, Fearless Career, пропонує звернутися по допомогу до колег, на яких можна покластися. «Складніше за всіх доводиться тим, у кого немає групи підтримки, - пояснює вона. - Зізнайтеся у своїй проблемі та дозвольте людям поділитися з вами своїми способами боротьби з нею». Не зайвим буде й розуміння наслідків. «Якщо ви спізнилися на зустріч, - розповідає Ешфорд, - то можете виявитися перед закритими дверима, думка про можливість потрапити в незручне положення змусить вас зібратися та прийти вчасно».

3. Ставте мети

Багато людей настільки фокусуються на подоланні щоденних перешкод, що забувають про важливість визначення мети. Як зауважує фахівець з мотивації Стів Франк, важливо не тільки поставити перед собою мети, але й записати їх. «Потім розбийте великі цілі на більш дрібні, так щоб у вас було чому порадіти впродовж всього шляху», - додає він. Так, якщо ви працюєте в сфері керування персоналом, і ваша мета - знизити плинність кадрів на 30%, то подумайте спочатку, як зменшити її на 10% або 15%, а досягши результату, нагородіть себе чим-небудь.

4. Беріться за нові проекти

«Це відмінний момент, щоб створити нову роботу в межах існуючої, - зазначає Вікторія Ешфорд. - Візьміться за завдання, від якого всі відмовилися, станьте ініціатором нового проекту, це надасть вам можливість відточити наявні навички та придбати нові. Знайдіть спосіб заощадити гроші компанії. «Ви можете прославитися, навіть якщо, наприклад, просто знайдете більше ощадливий спосіб копіювання документів», - вважає Ешфорд. Перетворення на незамінного співробітника допоможе зміцнити ваше положення в компанії та забезпечить гарні рекомендації, коли прийде час змінювати роботу.

5. Відшліфуйте резюме, про всякий випадок

Резюме потрібно тримати напоготові, навіть якщо ви й не шукаєте роботу. На думку Кетрін Льюїс, робота над резюме зовсім не означає перестановку слів, мова йде про додавання пунктів, які зможуть вивести вас на наступний рівень.

Джерело: http://rb.ru/

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад