Хто найбільше користується попитом на ринку фріланс-послуг в Україні?
Завдяки розвитку Інтернету в Україні, фріланс-робота набирає все більшу популярність. Mojazarplata.com.ua довідалася, хто найбільш затребуваний на ринку фріланс-послуг в Україні, і скільки можна заробити не виходячи з будинку
Фріланс-робота - це спосіб здійснення професійної діяльності, що не передбачає тривалого працевлаштування або штатної роботи. Тобто фрілансер може виконувати якісь роботи зовсім без договору або за договором підряду.
Фріланс-роботу варто шукати на спеціальних біржах. Там роботодавець вивішує об'яву про конкретне завдання, терміни виконання, вимоги і оплату. Серед тих, хто на неї відгукнеться, роботодавець вибере того, хто йому підходить.
Хто найбільше користується попитом на ринку фріланс-послуг в Україні?
Найбільше пропозицій фріланс-роботи для програмістів, особливо затребуване написання програм для веб-сайтів. Оплата тут найбільш висока. За одне замовлення фрілансер-програміст може заробити від 10-15 доларів США за 5-10 хвилин (написання невеликого скрипту), до сотень доларів США за 2-5 днів (написання програм).
Ще одна велика ніша — написання різних текстів: від журналістських і рекламних статей до курсових і дипломних робіт. Однак, цей напрямок куди менш вигідний - замовники часто пропонують зовсім маленьку оплату: від 1 долара США за 1000 символів. Однак, більш досвідчені та кваліфіковані "письменники" можуть розраховувати на вищі гонорари.
Третя найпоширеніша категорія фрілансерських послуг - графічний дизайн. Завдання тут попадаються від чисто технічних, наприклад, перевести готовий логотип у векторне зображення за 10 доларів США, до кропітких та творчих, типу створення ілюстрацій і складних схем. На них дизайнер цілком може заробити до 300 доларів США за 2-3 дня роботи.
Крім того, на ринку фріланс-послуг багато пропозицій для веб-дизайнерів і архітекторів. Тут також можуть пошукати роботу бухгалтери, менеджери та маркетологи.
Що необхідно знати, щоб стати фрілансером?
Ті, хто хоч раз пробував працювати фрілансером, в один голос стверджують: головне - це самодисципліна, адже сидіння вдома дуже розслаблює. Крім того, без великого портфоліо на фріланс-біржі робити нема чого. Тільки досвідченим професіоналам вигідно працювати фрілансерами. Саме на них у першу чергу звертають свою увагу роботодавці. Багато досвідчених фрілансерів стверджують, що можуть за тиждень заробити стільки ж грошей, скільки заробили б за місяць роботи в офісі. А от новачкам доводиться виконувати купу завдань за зовсім невеликі гроші для того, щоб наповнити своє портфоліо.
В іншому, фріланс-робота - це гра з великими ризиками, а значить і з більшими виграшами. Комусь вона підійде, а іншим і надалі прийдеться працювати в офісі.
Джерело: http://dengi.ua/
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 11141 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Графік планових відключень електрики на 9 січня у Хмельницькому
08.01 Подекуди не буде світла через планові ремонтні роботи.
Скільки грошей з держбюджету виділили на зарплати вчителям Хмельниччини та які школи перестануть фінансувати з вересня
08.01 Освітня субвенція має покрити витрати на заробітну плату освітян з січня п ...
Фейкові повістки в Польщі та дезінформація про депортацію біженців з Німеччини: добірка тижня
08.01 Українським чоловікам у Польщі почали приходити фейкові повістки нібито ві ...
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...