Власника закладу харчування оштрафували на 375 тисяч гривень

Власника закладу харчування оштрафували на 375 тисяч гривень

Бізнесмен використовував працю неоформлених працівників.

Нещодавно під час інспекційного відвідування Управління Держпраці області винесено постанову про накладення штрафу на фізичну особу-підприємця. Як повідомляють у пресслужбі управління, бізнесмен використовував працю неоформлених працівників.

«Інспекційне відвідування проведене на підставі звернення щодо порушення законодавства про працю, а саме не оформлення трудових відносин із працівниками у закладі громадського харчування у Хмельницькому. Зокрема, посадовими особами Управління Держпраці під час інспекційного відвідування встановлено факт використання праці трьох працівників, які були офіційно неоформлені», - йдеться у повідомлення.

У Держпраці кажуть, підприємець жодних договорів із найманими працівниками щодо працевлаштування не укладав, була лише усна домовленість про проходження стажування. Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої на момент проведення інспекційного відвідування та виявлення порушення. Таким чином бізнесмен має сплатити 375 тисяч 570 гривень штрафу.

ye.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад