У Кам’янці-Подільському на сотні тисяч оштрафували будівельне підприємство

У Кам’янці-Подільському на сотні тисяч оштрафували будівельне підприємство

Штраф наклало управління Держпраці за неоформлених працівників.

 

Управління Держпраці у Хмельницькій області оштрафувало будівельне підприємство з Кам'янця-Подільського за неоформлених працівників. Як повідомляють в пресслужбі відомства, на підприємство наклали штраф у розмірі 250 380 гривень за використання праці двох неоформлених працівників.

Зазначається, що порушення трудового законодавства виявили під час інспекційного відвідування об’єкту незавершеного будівництва підприємства, що розташоване у місті Кам’янець-Подільський.

«Інспекторами праці було встановлено факт офіційного працевлаштування 16 осіб. Однак роботодавцем не було надано підтверджуючих документів про оформлення трудових відносин із двома працівниками, які працювали штукатурами», - зазначається в повідомленні.

У Держпраці кажуть, що, відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України, за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої на момент виявлення порушення. Тож підприємству доведеться сплатити 250 тисяч 380 гривень штрафу.

ye.ua


 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад