Хочете здобути освіту за рахунок свого роботодавця?
Вчитися за рахунок фірми - мрія кар'єристів. Халява є такою солодкою, що люди погоджуються вивчати безкоштовно навіть те, що їм не дуже потрібно. Тому деякі далекоглядні компанії пропонують співробітникам внести символічну частину оплати - хоча б 3-5% від вартості навчання, для того щоб бажаючі знань вибирали лише те, що потім буде використане з користю. Але взагалі-то рідкісний власник компанії погодиться негайно підписати рахунок в бухгалтерію. У той момент, коли начальника сумнівається, підлеглому варто було б скористатися вагомим аргументом.
Попереджаємо: є роботодавці, які ніколи та не за яких обставин не заплатять за тренінги та навчання персоналу, тому що вони вважають працівників одноразовими батарейками бізнес-процесу. Їхнє кредо: "Знаходиш підходящий елемент - вичавлюєш всі соки, а потім оновлюєш штат". Крім того, є працівники, на навчання яких навіть дуже ліберальний директор не дасть зайвої гривні. Вони безглузді і їх тримають тільки тому, що ніколи знайти заміну.
Однак у більшості випадків підлеглий все-таки може одержати дотацію у прогресивно налаштованого директора.
1. Коли працівник енергійний, умілий, відкрито заявляє про кар'єрні амбіції, але не проявляє ознак того, що збирається працювати в компанії все життя. Його керівник починає побоюватися, що конкуренти переманять такого перспективного професіонала, і шукає спосіб прив'язати його до фірми. Коли працівник сам пропонує план довгострокових відносин - два-три роки він вчиться за рахунок фірми, а потім мінімум стільки ж працює на благодійника. Заради гарантованого збереження потрібної людини директор піде на витрати.
МОРАЛЬ: будьте старанним і незамінним. Працюйте так, щоб керівник відчував страх при думці про розлучення та був готовий платити за відданість, тобто прагнув прив'язати вас до себе ціною оплати навчання.
2. Зворотний випадок - відданий, але некваліфікований суб'єкт. Коли директор збирається відкривати новий напрямок, йому потрібна "ланка", для того щоб пов'язати стару справу з новою, - перевірена людина, яка володіє додатковою кваліфікацією та добре обізнана у колишніх справах фірми. Знайти таку практично неможливо. Однак її можна "створити", тобто надати доступ до свіжих знань комусь зі своїх працівників. У цьому випадку директор буде інвестувати в розвиток фірми, особливо якщо ви обіцяєте після навчання передати знання іншим.
МОРАЛЬ: зарекомендуйте себе в якості "надійного кадру". Будьте в курсі новацій у компанії та пропонуйте участь у вигідних для фірми проектах, і керівник буде готовий оплатити підвищення кваліфікації. Відданих людей цінують, тому готові допомагати їм підвищувати кваліфікацію.
3. Директор не збирається нічого відкривати та розширювати, однак, як кожен керівник, він мріє мати в штаті професійних працівників. Обіцяйте йому переманити у фірму всіх своїх нових однокурсників і писати у вільний час курсові роботи, що аналізують роботу рідної організації. Директор підрахує витрати на пошук досвідчених фахівців з інших компаній і витрати на ваше навчання. Звичайно такі розрахунки закінчуються на користь свого перевіреного працівника. Обіцяйте підписати контракт, що припускає вірність протягом мінімум декількох років.
МОРАЛЬ: вкажіть на явні вигоди, у першу чергу - матеріальну віддачу для фірми в результаті вашої освіти, і надайте гарантії.
Джерело: http://advesti.ru/
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 11141 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
На Кам'янеччині автомобіль наїхав на 73-річну жінку
09.01 Жінка отримала тілесні ушкодження, але обійшлося без госпіталізації.
Втрати ворога на ранок 9 січня
09.01 За минулу добу наші воїни відбили 48 атак загарбників у Курській області, ...
Графік планових відключень електрики на 9 січня у Хмельницькому
08.01 Подекуди не буде світла через планові ремонтні роботи.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...