Яку зарплату нарахували нардепам від Хмельниччини

Яку зарплату нарахували нардепам від Хмельниччини

Більше за всіх отримає перший віцеспікер Руслан Стефанчук.

 

 

Депутатам Верховної Ради дев'ятого скликання нарахували першу повноцінну зарплату. Про це йдеться у відповіді апарату парламенту на запит «LIGA.net».

Найбільше серед усіх обранців нарахували Руслану Стефанчуку, який є перший заступником голови Верховної Ради України, а його батьки проживають У Хмельницькому. Руслану Олексійовичу нарахували 59 тисяч 300 гривень. А ось його рідному брату Миколі зі «Слуги народу», який виграв позачергові парламентські вибори на окрузі №187 (частина Хмельницького), нарахували 49 тисяч 442 гривні та 87 копійок.

Далі, за рівнем нарахованої зарплати серед нардепів від Хмельниччини, йде Денис Монастирський, якого обрали за списками «Слуги народу» - 47 тисяч 497 гривень та 91 копійка. Трохи менше – 47 тисяч та майже 436 гривень нарахували Олександру Герезі, самовисуванцю-переможцю на окрузі №192 (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький та Ярмолинецький райони). Однакова суму – 45 тисяч 234 гривні 97 копійок нарахували «списочнику» зі «Слуги народу» Володимиру Ватрасу та самовисуванцю з округу №191 (місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський і Старосинявський райони) Віктор Бондарю.

Понад 43 тисячі 340 гривень склав дохід Олени Копанчук з пропрезидентської партії, яка виграла вибори на 189 окрузі (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський і Теофіпольський райони). Нагадаємо, пані Олена 11 вересня була помічена при неособистому голосуванні. Згодом вона вибачилася за «кнопкодавство» та заявила, що в якості покарання готова віддати свою зарплату на благодійність.

Олексій Жмеренецький з округу №190 (міста Славута і Шепетівка, Полонський, Славутський та Шепетівський райони) за місяць роботи в парламенті має отримати дохід у 42 тисячі 79 гривень та 4 копійки. По 40 тисяч 249 гривень 52 копійки нарахували його колезі по фракції «Слуга народу» Ігорю Марчуку (він виграв округ №193 - місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони) та самовисуванцю Сергію Лабазюку (округ №188 – частина міста Хмельницького, Хмельницький та Волочиський райони).

Найменшу зарплату серед нардепів від Хмельниччини нарахували «списочнику» зі «Слуги народу» Юрію Заславському - 38 тисяч 420 гривень.

Зауважимо, що нарахована заробітна плата – це не фактична сума, отримана на руки. З відповідних нарахувань мають бути відраховані ще й податки.

ye.ua

 

 

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад