П’ять сильних сторін менеджера з продажу

П’ять сильних сторін менеджера з продажу

СЕО Академії продажів Марічка Герман виділяє 5 сильних сторін менеджера з продажу, на які під час співбесіди претендентам слід робити акцент, а роботодавцям звертати увагу.
Впевненість
Менеджер з продажу – це людина яка продає не просто продукт, вона продає свою впевненість в компанії і продукті. Людина, що знає толк у тому, що вона робить і говорить, може продати будь-яку ідею будь-якій людині. Якщо ж кандидат говорить тихо, затиснуто і мимрить, він не те що продукт зможе продати насилу, він і себе не продасть, як майбутнього співробітника.
Наполегливість
Як у житті, так і в роботі. Експерти говорять про те, що продаж починається після першого «Ні». Кандидат, який не буде наполегливим у своїх діях, не зможе продавати на великі чеки, бо будь-яке заперечення клієнта він буде приймати за чисту монету і далі слова «Ні» не піде.
Настрій на результат
Менеджер повинен думати про кінцевий результат – гроші в касі. Тоді він повністю буде сфокусований на роботі з клієнтами і виконання плану. Є кандидати «процесу» – вони сфокусовані на тому, щоб відсидіти на роботі від дзвінка до дзвінка, створювати видимість роботи (в форматі випити чай, каву і попліткувати). Такі люди не приносять прибутку для компанії.
Нахабство
Не дивуйтесь. Менеджер змушений бути в міру нахабним, злегка нахабним, правда, не переходячи меж дозволеного. Настільки, щоб допомогти клієнту усвідомити, що йому дійсно потрібно і зробити продаж, а не просто поговорити з ним.
Пристрасть до своєї справи
Палаючі очі і пристрасть визначають наскільки людина буде віддаватися тому, що вона робить. У людей з палаючими очима, результати завжди в рази вище, тому що вони наповнені енергією і драйвом. Енергійність і активність кандидата – це те, на що неодмінно варто звернути увагу при підборі менеджера з продажу.
Сподіваємося, що ці поради допоможуть роботодавцям у підборі персоналу та збільшення показників відділу продажів, а претендентам підвищити свої шанси на проходження співбесіди в хорошій компанії.
https://www.work.ua/


За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад