Українці оцінили свою продуктивність: результати опитування
Цей надихаючий факт редакція «The Point» з'ясувала в ході опитування 2656 співробітників українських компаній і здобувачів. Також дізналися, як українці борються з лінню і прокрастинацією, скільки з них планують свій день, а скільки покладаються на власну пам'ять.
Більшість респондентів прокидаються в період з 6 до 7 години – таких ми нарахували більше 40%, кожен шостий ніжиться до 7.30, кожен десятий дозволяє собі прокинутися о 8.00, а кожен двадцятий спить до пів на дев'яту. 14% сміливо можна назвати жайворонками – вони прокидаються до 6 ранку, а 7,5% сов «продирають очі» після 9 ранку.
Якщо говорити про ранкову підготовку до дня прийдешнього, то тут учасники опитування розділилися на дві майже рівні частини. 37,5% відповіли, що намагаються вранці встигнути і зарядку зробити, і повноцінний сніданок приготувати. І практично стільки ж зізналися, що тільки час від часу встигають здійснювати ранкові ритуали, наприклад, якщо виходить прокинутися раніше. Ще чверть чесно зізналися – ранок для них час важкий, тому вмилися, одяглися – і побігли у справах.
Можливо, якби наші учасники опитування лягали спати раніше, вони б більше встигали вранці? Дивно, але майже 30% респондентів відправляються спати з десятої до одинадцятої вечора, ще 38,5% укладаються до півночі, а кожен п'ятий, немов Попелюшка після балу, поспішає заснути до першої години ночі. Тому причин для недосипу і пізнього пробудження, на перший погляд, не так і багато.
Що стосується щоденного планування, серед учасників нашого опитування списки завдань складають всього 27,2% – проти 11% «анархістів», ніколи не планують свій день. Більшість включають режим планування, якщо в цьому виникає потреба, тобто якщо завантаження перевищує звичайний час або з'являються заходи і проекти, забути про які собі дорожче.
Якщо говорити про більш глобальне планування – не тільки робочих процесів, а й життя в цілому, то тут спостерігається закономірність. Чим важливіше для респондентів дозвілля, тим більша ймовірність того, що воно буде заплановане, наприклад, дві третини опитаних планують відпустку, а ось вільний час – всього третина. З одного боку, на вільний вечір може «впасти» багато сюрпризів, як приємних, так і не дуже. І жертвувати ним не так вже й страшно – завтра буде ще. А ось відпустка, як захід більш тривалий, вимагає більш відповідального підходу.
Трохи більше 20% респондентів впевнені в тому, що продуктивні на роботі. Ще 64% скромно вважають, що, швидше за все, вони продуктивні, ніж не продуктивні. Понад 13% самокритичних учасників опитування не впевнені в своїй продуктивності, а 1% зізнаються: їхня продуктивність на нулі.
При цьому учасників опитування не назвеш пасивними. Крім невеликих перерв у роботі для відновлення сил, вони використовують і прийоми, підглянуті у друзів, і досвід експертів через подкасти та блоги, впроваджують спецдодатки на гаджети і користуються порадами з тайм-менеджменту. Деякі з них поділилися своїми секретами: від досить популярних – «роблю зарядку, пишу завдання в блокнот», до незвичайних типу «думаю про завдання в туалеті».
Загалом, якщо говорити про продуктивність, українці з ранку не звикли залежуватися в ліжках, та й лягають не надто пізно. Тому сон допомагає їм впоратися з денним завантаженням. В крайній мірі, більшість опитаних не скаржаться на свою продуктивність – але готові поліпшити свої підходи, застосовуючи чужий успішний досвід.
https://thepoint.rabota.ua/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 17526 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Любив тишу і мріяв про життя в селі... Історія захисника Дмитра Корчака з Хмельниччини
22.12 Боєць отримав поранення на Курщині, лікарі не змогли його врятувати...
Jerry Heil, Іво Бобул, Krylata, Христина Соловій, Володимир Дантес, Арсен Мірзоян: нова добірка української музики
22.12 «Дівчино мила» — перша спільна робота Христини Соловій та Володимира Данте ...
Графік планових відключень електроенергії на 23 грудня у Хмельницькому
22.12 Понад шістдесят вулиць тимчасово залишаться без електрики.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...