5 сигналів, що вам потрібна нова робота

5 сигналів, що вам потрібна нова робота

Work.ua наводить ознаки, які можуть вказувати, що вам прийшов час рухатися вперед. В іншій компанії.


1. Ви не розвиваєтеся
Лідери не повинні припиняти навчання. Так само як і співробітники, які їм підпорядковуються. Якщо ви не отримуєте будь-яких знань на поточному місці роботи, вам може знадобитися нове.
Безумовно, не обов'язково вивчати щось нове кожен день, але покращувати свої навички та збирати нові ви повинні. Наприклад, розширювати зону своєї відповідальності, братися за реалізацію різних проектів, брати участь у семінарах і тренінгах з вашої спеціальності.
Не варто залишатися в компанії, яка не заохочує або, що ще гірше, забороняє вам розвиватися.


2. Вам не дозволяють брати на себе відповідальність
Не дуже добре, коли керівництво не дає своїм співробітникам висловлювати творчий потенціал в роботі над проектами, вносити нові ідеї або всіляко придушує їхні ініціативи. Якщо не відчуваєте, що ви і ваша думка важливі в тому місці, де проводите так багато часу, задумайтеся над зміною роботи.


3. Вам не доплачують за досягнення
Якщо ваші службові обов'язки розширилися, але плата за них не змінилася, це може бути сигналом до втечі. Іноді на те є вагома причина, наприклад важкі для компанії часи. Але якщо організація працює добре, розвивається і процвітає, але це ніяк не відображається на вашому окладі і бонусах, то, можливо, прийшов час рухатися вперед.


4. Ви не знаходите сенсу в роботі
Наука каже, що для мілленіалів важливо відчувати, що їхня діяльність приносить комусь користь. І тільки в цьому випадку вони будуть старанно працювати. Але і для фахівців інших поколінь важливо ходити на роботу не тільки задля перекладання папірців. Якщо ви не знаходите сенсу в тому, що робите, спробуйте його відшукати. Не виходить? Відправляйтеся туди, де він буде.


5. Керівник вас не чує

Ефективні менеджери не просто слухають своїх підлеглих, вони їх чують і прислухаються. Якщо ваш начальник не сприймає вас і ваші ідеї серйозно, принижує і відкидає всі ваші пропозиції, ви не повинні це ігнорувати. У цьому випадку смиренність - шлях до професійної деградації. Або відстоюйте своє бачення, або міняйте боса.

https://www.work.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад