Київські школи отриммали найновіше обладнання на 14 млн грн

Київські школи отриммали найновіше обладнання на 14 млн грн

Як реалізується програма "Освіта Києва. 2016-2018 роки ", віце-мер Києва Ганна Старостенко перевірила в Києво-Печерському ліцеї № 171" Лідер ".

 

"Діти столиці під час навчання повинні користуватися найсучаснішими інформаційними технологіями. У 2016 році ми зробили значний внесок в цьому напрямку. Зокрема, в минулому році місто почало пілотний проект і закупив на 5 млн грн гривень більше 380 електронних книг для 5-х класів. Зараз ми вивчаємо нюанси використання таких гаджетів ", - повідомила Ганна Старостенко.

 

За її словами, за дітьми, які навчаються за електронним книгам, спостерігають фахівці Київського міського центру здоров'я.

 

За її словами, крім звичайних електронних підручників до нетбуку підключені мультимедійні освітні ресурси, які містять фільми, відеосюжети, відеозапису дослідів і т.д. - Для вивчення курсу 5 класу з української мови та літератури, математики та природознавства. Попередньо всі вчителі-учасники пілотного проекту пройшли навчання з використання даних гаджетів.

 

Безпосередньо в ліцеї "Лідер" віце-меру показали оновлений кабінет природничих наук.

 

"Тепер тут за допомогою мультимедійного проектора з інтерактивними функціями, цифровий міні-лабораторією, а також цифровим мікроскопом у викладача є можливість змоделювати фізичні, хімічні або біологічні процеси", - зазначила заступник голови КМДА.

 

Вона додала, що такими сучасними кабінетами з природничих дисциплін в Києві оснащені 33 школи, на що було виділено в 2016 році 9,2 млн грн.

 

За словами Анни Старостенко, для поновлення київських шкіл в 2016 році також були залучені позабюджетні кошти. В рамках угоди з Урядом Китайської Народної Республіки 81 загальноосвітній навчальний заклад Києва отримав понад 1300 комп'ютерів.

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад