У Броварах дирйекторів шкіл покарають за побори з батьків

У Броварах дирйекторів шкіл покарають за побори з батьків

Жителі міста поскаржилися в мерію, що адміністрації шкіл і дитячих садів продовжують вимагати з батьків дітей внески, нібито на миючі засоби. У той же час в мерії кажуть: закупівлі побутової хімії для шкіл здійснюються централізовано, і батькам не потрібно платити за це. Мер Броварів виніс директорам "останнє китайське попередження" і пригрозив звільнити.

 

"Ми зробили останнє китайське попередження (директорам - ред.) В ситуації, коли з батьків вимагають гроші. Якщо ще раз почуємо від батьків, що хтось збирає кошти на миючі засоби, будемо таких керівників звільняти. Є план у управління освіти по закупкам миючих засобів поквартально ", - заявив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

 

Заступник начальника управління освіти Броварської міськради Тамара Стельмах повідомила, що 25 січня планується розширена нарада, на якому будуть представлені плани закупівель шкіл на 2017 рік.

 

За її словами, проблему батьківських внесків на ті чи інші потреби шкіл Громадська рада при управлінні освіти піднімав вже неодноразово.

 

Також зазначається, що на 2017 рік депутати Броварської міської ради на сесії 22 грудня заклали кошти з міського бюджету на заходи і потреби програм "Дошкільна освіта" та "Загальна середня освіта", правда, в додатках до рішень саме вищевказані статті витрат не зазначені.

 

Проте, в управлінні освіти пообіцяли надати точні цифри на миючі засоби для навчальних закладів на 2017 рік вже в найближчі дні.

 

Нагадаємо, в жовтні 2016 року депутати Броварської міської ради протестували проти підготовлюваних змін до Бюджетного кодексу України, згідно з якими фінансування місцевих загальноосвітніх навчальних закладів буде здійснюватися з міського бюджету.

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад