В Україні безробітних запишуть в електронну чергу

В Україні безробітних запишуть в електронну чергу

Державна служба зайнятості України запустила новий сервіс, що дозволяє сформувати електронну чергу осіб, які перебувають в пошуках роботи і оперативно записатися на прийом до певного фахівця. Про це 19 січня повідомляє прес-служба Держслужби зайнятості.

 

В.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко уточнив, що сервіс дозволяє записатися на первинний прийом в центр зайнятості для отримання консультації. Під час візиту вже немає необхідності отримувати спеціальний талон і чекати своєї черги, можна до призначеного часу відразу прийти до фахівця з питання працевлаштування.

 

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна українцям на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua в рубриці "Електронні послуги".

 

Валерій Ярошенко нагадав, що вже в першому кварталі 2017 року запрацює новий сайт Державної служби зайнятості з можливістю створювати особисті кабінети і інтерактивні профілі.

 

Очікується, що оновлений інформаційний ресурс стане найбільшим майданчиком для пошуку роботи в Україні. До розробки його концепції залучили кращих міжнародних експертів.

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад