В Україні відкрита вакансія із зарплатою 150тис. грн. в місяць

В Україні відкрита вакансія із зарплатою 150тис. грн. в місяць

Перше місце в рейтингу зайняла вакансія Chief Technology Officer від компанії "Дністер" з зарплатою на рівні 150 000 грн.

В IT-компанію потрібен фахівець з досвідом роботи не менше 3-х років на аналогічній посаді в IT-компаніях з інноваційним підходом до технологій і бізнес-процесів і досвідом управління командою. Обов'язковий хороший розмовну англійську. Роботодавець готовий допомогти з переїздом і обіцяє під час роботи можливість вирішувати нестандартні завдання.

На другому місці в рейтингу опинилася вакансія хірурга-стоматолога в клініці "Люми-Дент" з зарплатою в 135 тисяч гривень. Спеціаліст повинен володіти техніками імплантації зубів. На третьому місці опинилася вакансія директора з продажу FMCG від компанії "Фуд Стандарт". Фахівцю обіцяють платити 100 тисяч гривень. Компанія спеціалізується на виробництві кукурудзяних паличок.

На четвертому місці вакансія менеджера по експортних продажах від компанії "Біхайв" з зарплатою 70 тисяч гривень. Рік тому компанія побудувала найпотужніший і сучасний завод в Україні з переробки меду і в найближчій перспективі планує розвивати цей напрямок.

На п'ятому місці в рейтингу вакансія керівника відділу продажів від міжнародної групи компаній ARTOX, лідера на ринку інтернет-просування та реклами. Фахівцю пропонують зарплату на рівні 65 тисяч гривень. Працювати доведеться в новому інтернет-проекті. Йдеться про гіда по розвагах і міського життя Києва - Relax.ua.

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад