ДФС запрошує українських студентівна практику

ДФС запрошує українських студентівна практику

За її словами, за 2016 рік у ГФС звернулися 68 вищих навчальних закладів про проходження практики їх студентами. З них - 8 закладів, з якими укладені договори про співпрацю - Університет державної фіскальної служби України (Ірпінь, Київська область), Університет митної справи та фінансів (Дніпро), Київський національний торговельно-економічний університет, Національний університет "Одеська юридична академія", Тернопільський національний економічний університет, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (Харків), Вінницький національний аграрний університет, Чернігівський національний технологічний університет.

 

"Протягом року ми узгодили і організували практику 2891 студенту вузу. При цьому з Університету державної фіскальної служби України було 890 студентів, а в 2001 році - з інших вузів, зокрема, 741 - з Університету митної справи та фінансів", - уточнила Тетяна Пажитнова.

 

За цей період підготовлено затвердили 17 наказів ДФС "Про проходження практики" 61 студенту вузу в структурних підрозділах ДФС і 2 наказу ДФС "Про стажування" 2-х науково-педагогічних працівників УДФСУ.

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад