Найбільш високоплачувані професії в україні

Найбільш високоплачувані професії в україні

Як кажуть економісти, інфляція, яка за останні кілька років перевищила 60%, "з'їла" результат індексацій зарплат. Найбільше від зростання цін страждають пенсіонери, а найменше - ті, хто заробляє більше 10 тисяч гривень.

 

Українцям пояснили наслідки підвищення зарплат у 2017 році

Згідно Державній службі статистики, серед професій традиційно першість за рівнем заробітку займають спеціальності в сфері авіаційного транспорту - середня зарплата 27 237 гривень. Зарплати фінансистів і страховиків піднялися до 10 507 гривень, в той час як IT-шники в Україні в середньому заробляють 9636 гривень.

 

У той же час в рейтингу на першому місці опинилися викладачі китайської мови (it-спеціальності не враховувалися) із середньою зарплатою більше 29 тисяч гривень. На другому місці фінансовий директор (22,7 тисячі гривень). А замикають десятку стюардеси з середньою зарплатою 16,5 тисячі гривень.

 

Київська влада прокоментували підвищення цін на комуналку

До слова, зарплати в приватному секторі в наступному році можуть збільшитися на 10-30%. "Те, що стосується бізнесу, він додає зарплати в коридорі від 10 до 30% за різними співробітникам в рік. Але це середня температура по лікарні. В принципі, при гарній" погоді ", 30% - той максимум, на який підвищуються зарплати. якщо компанії в 2016-м спрацювали добре, і у них амбітні плани на 2017-й, зарплати можуть вирости максимально. якщо будуть якісь стримуючі фактори - 10-20% це стільки, скільки можна додати до зарплати ".

http://ubr.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад