Офісні працівники не вірять у кар'єрне зростання
Такими є дані опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
Задоволеність співробітників своєю роботою залежить від того, чи відповідають їхні очікування реальним можливостям розвитку в компанії. Якщо на поточному робочому місці співробітник зміг реалізувати свої потреби, то ступінь задоволеності буде високою. Однак криза змусила багатьох переглянути свої вимоги до роботи в бік зниження запитів. У ситуації, коли працевлаштуватися стало складнішим, а шанси потрапити під чергову хвилю скорочень збільшуються, більшість схильні проявляти лояльність до свого роботодавця. Як показало опитування hh.ua, чисельність тих, для кого характерна стабільна задоволеність, суттєво збільшилася і тепер складає 32%. Для порівняння: рік тому лише кожен п'ятий з упевненістю міг сказати, що повністю задоволений своєю роботою.
А ось чисельність ентузіастів, які хоч і досягли початкових цілей, але прагнуть отримати від компанії більше благ, навпаки, знизилася. Якщо наприкінці 2013 року їх було 40%, то тепер тільки кожен третій офісний працівник демонструє зростаючу задоволеність, тобто націлений на розвиток кар'єри. Інші вважають за краще задовольнятися тим, що мають. Тобто - стабільністю.
В умовах економічного спаду і виживання бізнесу багато людей відсунули мрії про розвиток кар'єри на задній план. За результатами опитування hh.ua, знизилася чисельність тих, хто вірить у перспективи кар'єрного зростання. Тільки кожен десятий не втрачає оптимізм і впевнений, що зможе реалізувати свій потенціал в майбутньому. Роком раніше чисельність "оптимістів" було дещо вищою, і становила 17%. А ось 16% повністю розчаровані у виборі місця роботи. Вони не досягли жодної зі своїх цілей і вважають, що навряд чи коли-небудь зможуть це зробити. Ще 10% висловили "псевдозадоволеність", а по суті - повну незадоволеність своєю роботою. Вони не змогли реалізувати свій потенціал, однак змирилися зі сформованою ситуацією і не мають наміру щось змінювати.
Для 17% "білих комірців" їхнє робоче місце асоціюється з тугою і відсутністю перспектив. Але тільки 5% опитаних готові перейти від слів до справи і звільнитися за першої ліпшої можливості. Менше половини оцінюють свого роботодавця як нічим не примітну компанію - не краще і не гірше за інших. Третина офісних співробітників люблять свою роботу, а компанію і колег вважають кращими.
Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в січні 2015 року. В опитуванні взяли участь 577 респондентів.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 17526 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
На Кам'янеччині та Ярмолинеччині попрощалися з Героями-захисниками
23.12 Воїни захищали Україну від російських загарбників…
Де у Хмельницькому 24 грудня не буде електроенергії
23.12 За деякими адресами діятимуть планові відключення через ремонтні роботи. ...
У Хмельницькому попрощалися з 73-річним добровольцем Володимиром Герасименком
23.12 До лав Збройних сил України воїн доєднався ще у 2016 році.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...