9 ознак лідера, який залучає
Коли співробітник влаштовується в компанію, він натхнений новою посадою, цікавою роботою, можливо, підвищенням (адже при кадрових перестановках ми найчастіше спостерігаємо зростання), у нього є внутрішня мотивація і емоційний підйом. Але поступово, день за днем, місяць за місяцем, лояльність, запал менеджерів починає згасати. Як зазначають дослідники The Be st Employers Study, у кращих організаціях рівень залученості знижується на 10%, з 91% до 81%. У звичайних підприємствах він може зменшиться майже наполовину, до 54%. Одночасно можна спостерігати зниження загального рівня залученості всередині компаній від вищої ланки до нижчої.
Залучення персоналу як явище - це різновид відносин між персоналом і наймачем, коли співробітник говорить про організацію в позитивному ключі з колегами, рекомендує її як гарного роботодавця друзям, також радить її продукцію оточуючим. Залучення - це можливість залишатися з компанією в добрих відносинах і надалі, планувати «спільне» майбутнє.
Залучення - це спосіб для працівників повертати компанії всі витрачені на них кошти та ресурси своєю лояльністю. Співробітники, які активно беруть участь у житті організації, є прямодушними та відкритими, готові робити не тільки те, що їм належить за регламентом, а й понад те. Вони раді будь-якій нагоди проявити себе, з легкістю згодні докласти додаткових зусиль для досягнення не лише особистого успіху, але всього підприємства.
Код ДНК лідера, який залучає
Готові залучати інших менеджери:
1. «Налаштовані» на людей. Знають свою команду, мотивацію кожного учасника. Політика відкритих дверей і безупинний доступ для вирішення складних ситуацій.
2. Подають приклад іншим ефективною роботою. Допомагають іншим співробітникам, займаються їх навчанням.
3. Спонукають персонал зростати. Самі ставлять високі цілі, а також допомагають іншим повірити в досяжність їхніх глобальних і грандіозних задумів.
4. Зіставляють сильні сторони команди з можливостями для компанії. Вони знають напевно, хто з працівників здатний впоратися з тим чи іншим складним проектом.
5. Просувають двосторонню комунікацію. Готові вислухати іншу думку, спонукають персонал вступати в спілкування з компанією.
6. Роблять те, що обіцяли.
7. Створюють «командний дух». Святкують загальні успіхи, нехай навіть дуже незначні на перший погляд, спільно з персоналом.
8. «Тримають руку на пульсі» колективу. Стежать за взаєминами в команді, готові запобігти будь-яким конфліктам, відреагувати на прохання та невдоволення.
9. Уважні до інших і одночасно впевнені у власних силах. Вони допомагають, піклуються про колектив, підтримують, вислуховують скарги, вирішують проблеми, але разом з тим залишаються самодостатніми і готові впоратися з усім самостійно.
Магдалена Важібок, керівник дослідження The Best Employers Study в Центральній і Східній Європі, Aon Hewitt: «Як розпізнати лідера, який залучає? Добре для початку подивитися на команду менеджерів. Щоб виявити лідера, зверніть увагу на бізнес-результати співробітників. Потім, коли ви визначите коло менеджерів, найуспішніших в команді, вам слід знайти серед них тих, які дійсно можуть постійно стимулювати колектив до ефективної роботи. Вам також потрібні ті співробітники, що взаємодіють з клієнтами організації, мають з ними гарні стосунки. Подивіться на цих людей, поговоріть, постарайтеся визначити, що вони роблять по-іншому, щоб домагатися кращих результатів. ДНК лідера, який залучає - щось на зразок контрольного списку, щоб побачити, хто у вашій команді може бути такою ланкою. Це також спосіб знайти специфічні заходи для того, щоб підвищити залученість персоналу.
Розмір організації не має значення. Якщо в компанії лише п'ять співробітників, необхідно в тій самій мірі займатися залученням, мотивацією кадрів. Мабуть, у великих організаціях навіть складніше бути лідером, який залучає, тому що ви не відчуваєте стількох можливостей для прийняття рішень, і ви також дієте з оглядкою на керівництво. Тому я думаю, в невеликих компаніях виступати ланкою, яка залуає, навіть легше».
Джерело: http://www.e-xecutive.ru/
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 17212 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Як раніше святкували Різдво на Хмельниччині: спогади старожилів
24.12 Мешканці сіл Демківці та Біла, що на Чемеровеччині, розповідають про давні ...
Рецепти, яким сотні років: що на Поділлі подавали до різдвяного столу
24.12 Про гастрономічні різдвяні традиції розповіла дослідниця локальної кухні ...
Як працюватимуть медичні заклади Хмельницького у різдвяно-новорічні дні
24.12 Зміни торкнуться роботи двох медичних закладів.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...