Півтори тисячі роботодавців підвищили зарплату своїм працівникам після зустрічей з податківцями
Практична реалізація соціальних ініціатив Президента, що полягають у підтримці малозахищених категорій населення, людей, яким справді потрібна допомога, вимагає детінізації трудових відносин. Звичайно це є принциповим питанням і для митарів, адже основними чинниками, які впливають на надходження визначального для місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб є розмір та своєчасність виплачуваної заробітної плати.
На жаль, на теренах регіону ще залишається чимало соціально несвідомих господарників, які „тінізують” виплату заробітної плати своїм працівниками. Така ситуація викликає стурбованість не тільки у влади краю, а й у представників легального бізнесу, зокрема, у членів регіональної ради підприємців та об’єднання організацій роботодавців і союзу промисловців та підприємців області. На їх думку, «тіньовики» створюють нечесні конкурентні умови, а відтак – штучні перешкоди для розвитку легального бізнесу, який бажає сумлінно сплачувати податки.
Аби підвищити життєвий рівень українців та допомогти у розв’язанні цих складних суспільних проблем, податківці Хмельниччини за підсумками перших шести місяців 2012 року перевірили 182 роботодавців на предмет дотримання ними законодавства при виплаті зарплати.
Як наслідок до бюджету додатково надійде понад два мільйони гривень податків та штрафів. З них на часі у казні опинились більше мільйона гривень.
„Наразі ми виявили 492 трудових „нелегалів”, що не були оформлені офіційно, від чого місцеві бюджети області додатково отримали 132 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того завдяки перевіркам 228 громадян офіційно зареєструвались приватними підприємцями, поповнивши казну ще на 53 тисячі гривень податків й обов’язкових платежів”, – говорить начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.
Завдяки сучасним аналітичним методам оцінки діяльності бізнесу перевірялись лише „ризикові” платники податків, тому порушення виявлені у кожного з них. На порушників трудового законодавства складені 193 адміністративні протоколи.
Після зустрічей з податківцями деякі працедавці продемонстрували підвищення рівня соціальної відповідальності. Завдяки заслуховуванням на спільних комісіях при виконавчих комітетах міських рад та райдержадміністрацій, а також консультаціям в податкових органах 1417 роботодавців краю підвищили заробітну плату своїм працівниками. Бюджет від цього отримав додатково понад 680 тисяч гривень податку, а люди – підвищення своїх доходів і добробуту.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 17212 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини .ua
Як раніше святкували Різдво на Хмельниччині: спогади старожилів
24.12 Мешканці сіл Демківці та Біла, що на Чемеровеччині, розповідають про давні ...
Рецепти, яким сотні років: що на Поділлі подавали до різдвяного столу
24.12 Про гастрономічні різдвяні традиції розповіла дослідниця локальної кухні ...
Як працюватимуть медичні заклади Хмельницького у різдвяно-новорічні дні
24.12 Зміни торкнуться роботи двох медичних закладів.
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...