Найпоширеніші міфи про здоровий спосіб життя

Кожен день п'єш вітаміни, щоб не захворіти? Сахаєшся від яєчні, щоб не зашкалив холестерин? Вибираєш знежирені йогурти, боячись поправитися? Мільйони людей на всій планеті намагаються вести здоровий спосіб життя, але, на жаль, багато хто, прагнучи піклуватися про себе, йдуть по хибному шляху. Пропонуємо вам розвінчати найстійкіші міфи про здоровий спосіб життя.
Міф № 1. Дбаєш про суглоби - зав'язуй з пробіжками. Як правило, лікарі, даючи пацієнтам рекомендації більше рухатися, радять зайнятися плаванням або просто ходити пішки. Проте останні дослідження показали, що біг не тільки не шкідливий для суглобів, а й, навпаки, допомагає захистити їх від травм у майбутньому.
Міф № 2. Здорове харчування ще нікому не зашкодило. Багато хто помилково ставить знак рівності між здоровим харчуванням і дієтою, проте це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Нав'язлива ідея - їсти тільки те, що корисно, може запросто вилитися в харчовий розлад.
Міф № 3. Яйця - ворог здоров'я. В останні десятиліття «образ», якщо можна так висловитися, яєць був неабияк демонізований: вони, мовляв, і джерело того ж холестерину, і жирів в них чи не тонни. Дієтологи на повному серйозі рекомендували обмежуватися одним-двома яйцями в тиждень або ж перейти на їх порошковий замінник.
Перевіривши ці факти вчені прийшли до висновку, що холестерину в них - близько 200 мг, дві третини від денної норми, тому не робить такого згубного впливу на холестерин в крові людини.
Міф № 4. Мультивітаміни - ключ до здоров'я. Одним з найбільших відкриттів 21ст. стало визначення ролі вітамінів і мінералів в житті людини. Найстрашніші захворювання перестали наводити жах на мільйони людей. Поради, які дають фахівці, щодо мультивітамінів досить розпливчасті: немає жодних переконливих причин, щоб кидати прийом мульвітамінів, проте рівно так само немає і причин, за якими їх слід починати пити. Якщо правильно - дійсно правильно - і збалансовано харчуватися, всі необхідні корисні речовини ви отримаєте з їжі.
Міф № 5. Пігулка аспірину в день - краща профілактика хвороб. Якщо вам так важливо приймати будь-що раз на день, краще виберіть яблука. Хоча аспірин на перший погляд виглядає просто-таки диво-лікарем. Пігулка в день знижує ризик серцевих нападів у хворих з ішемічною хворобою серця, а також ризик летального результату у разі інфаркту. Це пояснюється просто: у всьому світі аспірин використовують як засіб для розрідження крові (що перешкоджає утворенню тромбів), і тільки в нас його п'ють «від голови». Врешті-решт, профілактичний прийом аспірину рано чи пізно може спровокувати внутрішню кровотечу, тож чи варто ризикувати? А для запобігання серцевих нападів вірніше буде зайнятися спеціальною гімнастикою - дешево, сердито і безпечно.
Джерело: Обозреватель
Роздрукувати сторінку
Нагору Назад
Робота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
4145
5728
Робота в Кам’янці-Подільському
376
336
156
109
114
105
39
15
35
14
76
46
45
34
63
34
42
50
23
25
60
60
35
21
77
100
30
16
38
23
67
83
19
10
17
16
17
10
53
30
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Хмельницькому та області складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 19155 грн.
за даними Статуправління Jobs.km.ua
- 9675 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Новини
.ua
Аварія на Кам'янеччині: зіткнулися мотоцикл та «ВАЗ»
22.04 Мотоцикліста госпіталізували до лікарні.
Із травня у Хмельницькому стартує запис дітей до першого класу: що варто знати батькам
22.04 Прийом документів триватиме впродовж місяця.
Міжнародні автобусні подорожі з України: як зручно забронювати квиток онлайн
22.04 Плануєте поїздку до Європи з України?
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...